Skocz do zawartości
@CrazyKills@

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie o Administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:@CrazyKills@
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na 3 serwerach ffa i na jednym cod modzie 81000k (pochylnia) więc jakies tam doświadczenie jest'

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: gram w cs juz z 9 lat ,ale to z przerwami ,teraz gram juz 5 rok bez przerw

Steam / NonSteam: NONSTEAM
Dlaczego Ty: Niestety nie mam możliwosci na dzien dzisiejszy zakupu Steama ponieważ gram w pracy tymczasowo ( dorabiam na studia) lecz wszyscy co grają na serwerze COD MOD 45000 k lvl ,wiedzą że gram uczciwie. Myślę że jestem lubiany na serwerze , lecz nie ja o tym decyduje lecz gracze ,więc nie będe nic mówił na ten temat.Otóż w pracy cs mam odpalonego nonstop , mogę coś robić a w tle i tak cs może mi pracować i co chwilę mogę zaglądac czy jakiś cheater nie gra . Gdy znajdę chwilę wolnego czasu i mogę zagrać irytuje mnie to że na serwerze nie ma żadnego administratora ( TEN SERWER NAPRAWDĘ PRAWIE NIGDY NA NIM NIE MA ADMINISTRATORA, TYLKO  by ClickCaption">ADMINISTRATORarrow-10x10.png SMYKU JEST CZASEM) i  gra 3 aimerów i reszta z wh ,i są ciągłe wyzwiska cytuję 'Ty kurwo offaj to jebany śmieciu" lub "jebany odpał , na tym serwerze nie da sie grać ,tu nigdy nie ma adminów ,wychodze z tad '( Przez to również tracicie graczy. Ostatnio również kupiłem klasę premium co jest dowodem na to że czasem mogę wydać pieniądze na potrzeby serwera .Więc proszę mnie nie przekreślać za to że nie mam STEAMA ,jestem uczciwym graczem i nie toleruje cheatów.Jestem jeszcze w top15 najlepszych graczy co dowodem jest że wiem kiedy gracz ma cheaty a kiedy nie .
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Tak jak mówiłem jestem praktycznie cały czas , być może zdzaży mi sie w tyg  gdzies wyjść na pare godz (życie prywatne) lecz staram sie być bardzo często
Kontakt: gg,forum

 

Mikro : Tak

Gametracker :http://www.gametracker.com/player/%40CrazyKills%40/80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jako gracz tego serwera jestem na TAK

 

-Nie denerwuje sie

 

 

-Jest mily

 

 

 

-Jak jakiś gracz czegoś nie wie pomoże mu

 

 

-Ogarnia

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...