Skocz do zawartości
isrin

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na admina Siwy.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 27.12.2014r godzina 2:00

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Siwy.

 

Dowody: SS'y

 

http://www31.zippyshare.com/v/17723366/file.html

 

Świadkowie: Eskejp

 

Uzasadnienie:A wiec Radon walił cały czas z HE i się go grzecznie spytałem czy umie tylko z HE nawalać , odpisał mi że tak i czy mam z tym jakiś problem i dodał "Frajerku" wiec jak on tak zaczął to ja dodałem "morda dziecko" no uznałem go za dziecko ponieważ dorosły by od razu z mordą do mnie nie wyskoczył a co mnie zaciekawiło odkryłem że Radon jest gejem ponieważ chciał żebym mu ssał.

 

 

Dobra ciul z nim dziecko jest dzieckiem, że lubi w dupę to jego broszka ale to że napisał do mnie "ssij mi pałę" tak jak widać na ss mnie oburzyło ponieważ ja gejem nie jestem i to dla mnie jest obraza, dla was pewnie też bo jak by ktoś podszedł do was na ulicy i by powiedział

 

"ssij mi pałę" to w mordę by dostał no nie ?? założę się że tak tyle że teraz będziecie bronić siwego i powiece że to jest niecywilizowane.

 

 

Ale dalej się rozpisując napisałem do siwego raz na u@

 

drugi raz

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

I za 10 napisałem "Śiwy czy ty czytasz u@"

 

 

Odpisał żebym nie spamił bo mnie zbanuje "widać to na ss"

 

 

Czyli tak Siwy nie banuje za obraze ale jak ja mu napisze "ssij mi pale" to wylece na 1/3h i właśnie w tym momencie to będę testować, admin broni swoich przyjaciół z gry bo z reala pewnie nie ma skoro oni dla niego tyle znaczą i nie banuje ich za obraze.

 

 

 

Proszę o rozmowę z tym adminem na TS ( chciałbym być przy tej rozmowie )

 

 

 

Edit:

 

Napisałem mu "ssij mi pałę" i dostałem bana na 1 dzień czyli za takie coś banuje.

 

Ss'y proszę.

http://www77.zippyshare.com/v/27507064/file.html

 

 

Ale skoro kolegów nie zbanował to ja prosze o UB :)

 

 

 

 

 

P.S:  Ss'y są troszkę pomieszane :( 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://speedy.sh/qtJWJ/Obraza-Admina.bmp  . Jakich kolegów? Co ty wgl robisz koleszko? Myślisz że ty mi będziesz rozkawywał na u@ kogo mam zbanować? Spamowałeś mi "eeee" "eeee" "eee" i raz napisałeś że ktoś Cię tam obraża, więc napisałem żeby się ogarneli bo bany się posypią. Widać co napisałeś na ssie i zapytałem się Ciebie czy to było do mnie, odpowiedziałeś że tak, więc nie wiem w czym problem..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tym problem że Radon mnie obraził i o tym Ci spamowałem , napisałem raz na u@ "eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" żeby zobaczyć czy czytasz u@ się okazało ze tak , pisałem do Ciebie "ssij mi pałę" bo nie wiem dla Ciebie może to jest normalne  że chłopcy do Ciebie mówią takie coś i tobie to pasuje dla mnie jest to obraza i jak potem się okazało dla Ciebie też to nie wiem czemu nie zareagowałeś gdy Ci spamiłem o tym że Radon mnie obraził.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak zapoznałem się ze skargą i z dowodami... Siwy jesteś dla gracza a nie pilnujesz swoich 4 liter zbanowałeś IsRiN a gościa który go tak obraził nie zbanowałeś a więc ja uważam skarge za słuszną i z mojej strony by poleciało ostrzeżenie za nie przestrzeganie regulaminu admina czyli najważniejszego

 

 

1. Admin jest dla graczy i serwera - nigdy odwrotnie!

 

spamował słusznie jak nie reagujesz na u@ ciężko na sec zerknąć w konsole... gra ważniejsza.... 

 

 

6. Głównym celem admina jest zaprowadzanie porządku na serwerze. Na drugim planie jest gra. Admin musi być stanowczy i konsekwentny.

 

8. Admin reaguje na wszelakie próby łamania regulaminu serwera. Nie dopuszcza do sytuacji, że na serwerze się bluzga lub wyzywa innych graczy.

 

tyle z mojej strony...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak napisał ProSatanek, dla mnie również skarga słuszna. Dla admina wędruje punkt ostrzeżeń za brak reakcji w stosunku do wcześniejszego łamania regulaminu przez graczy, brak reakcji na u@, ale kolega nie dostaje UB ze względu na fakt, że również bez winy nie jest i ban swoją drogą po ostatnim tekście jak najbardziej słuszny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...