Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> [ODD2#2] MARSHALL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry: MARSHALL

 

Godzina, data zdarzenia: ~20:10

 

Mapa: de_dust2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:32939538

 

Uzasadnienie: BRAK SS'ów , nie były ani robione, jak również nie ma ich w folderze, więc nie mam jak ich wrzucić, ale chyba nie to było powodem bana, nie robiłem nic prócz gry i podawania informacji innym graczom tak jak to powinno mieć miejsce (gra zespołowa), nie mam nic na sumieniu, więc prosił bym o odbanowanie, gdyż nie mam pojęcia za co owego bana otrzymałem, jeżeli nie proszę wstawić mnie na AC / BL do rozpatrzenia demka, nie używałem żadnych programów wspomagających więc nie mam zamiaru w jakiś sposób się tłumaczyć, zaraz po mnie bana otrzymał fanatic. Z tego co widziałem chyba również nie dostał on ss'ów. Info nie było podawane po przez skype ani hltf, wykorzystywałem tylko i wyłącznie słuchawki z konfiguracją. Nie mam pretensji do administracji, gdyż uważam to za jeden z najlepiej zabezpieczonych i zadbanych serwerów i wiedziałem że prędzej czy później owego bana otrzymam za zbyt dobrą grę. Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...