Jump to content
Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Proszę admina o pomoc.

Recommended Posts

Nigdzie w żadnym folderze w cstrike nie ma moich screenów. Nie otrzymałem za to unbana, proszę o pomoc, wzorowalem się na temacie sposobu znajdywania, nie ma ich tam. Tutaj załączam screena - http://scr.hu/0v6n/laa50 Czy screeny mogły zapisac się w innym miejscu? Bardzo proszę o pomoc, mi na prawdę zależy, aby znaleźc te ss-y i otrzymac unbana.http://multi-head.pl/topic/48730-nigdzie-nie-ma-moich-ss-%C3%B3w/ tutaj daję link do poprzedniego tematu. Bardzo proszę o pomoc.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Kurcze no, nie ma ich nigdzie  . -.- Nie ma ich na pewno na dysku C ani na dysku D wyszukiwałem i nic.  Ja nie mogę w to uwierzyc zawsze były w cstrike na C a teraz nic tam nie ma, zeskanowałem tga i tam także nic nt moich ssów. Czy one mogły zapisac się gdzie indziej ?

 

Link to comment
Share on other sites


http://scr.hu/0v6n/bnv3g to jest jedyna rzecz w tym tygodniu która została dodana do danych mojego dysku z 18 grudnia. Czy mógłbym w tym poście prosic o kontakt z adminem elo? Ponieważ nie wiem jakiego formatu zrobił te ssy i nie wiem gdzie ich szukac. :/

 

 

Link to comment
Share on other sites


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...