Skocz do zawartości
LOL?!

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> odwolanie WyimaGinOwanY.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:WyimaGinOwanY.

Godzina, data zdarzenia:rano

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP:STEAM_0 : 0 : 289294367

Uzasadnienie:Otoz tak zdaje mi sie ze nieslusznie dostalem bana o to ze powiedzialem adminowi ze po co robi taki nick " ESPILON ScreaMy" jak nie umie tak grac a tak wgl to po co od kogos kopiowac.druga osoba tez o to samo sie spytala, to odpoqwiedzal ze co ci sie kur... nie podoba itd. Cos napisalem jeszcze na serwie nie obrazilwego i dostalem bana  PERMANENTNY. prosil bym o ub. nawet jak bym obrazil tego oto admina to raczej nie jest ban permanentny tylko na pare godzin.

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : WyimaGinOwanY. 

[AMXBans] Reason : ' obraza admina ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 289294367 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 83.8.61.91 ' 

[AMXBans] ========================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze mistrzu od poczatku masz jakies hallo co do mojego nicku, mam na to duzo swiadków, napisałeś o mnie ze jestem leszczem (mam dowod w postaci ss) a wczoraj cie ostrzegałem..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale to na pewno nie jest powód do bana perma. Poza tym Twój nick raczej wzbudza kontrowersje, nie sądzisz? Sam nazwałem Cię podróbką przy pierwszym kontakcie na SB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


leszcz to takie obrazliwe, taka prawda po co kopiowac inne nicki jak sie tak grac nie umie jak ten profesjonalny gracz cs go :) 

 

pozdro jak leszcz to jeest takie obrazliwe.  co innego jak bym napisal idiot...albo i inne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiesz mogl bym ten teamt zostawic w spokoju lecz na tym nicku dobrze mi idzie , nie chce mi sie od nowa grac i grac zeby cos wbic,  tak mogl bym grac na innym nicku po zmienie ip. lecz ja wole powalczyc o gre na tym nicku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszeem korzystam sobie z nicku jakiego chce, nikt mi nie zabroni, a Ciebie ciagle ostrzegałem nie tylko w mojej kwestii ale odzywkami do graczy.. :) wiec nie udawaj swietego..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zasady chyba sie nie zmienily chcialbym zobaczyc screeny z wyzwiskami w strone admina za co ten dał perma

 

brak dowodow skonczy sie ostrzezeniem w strone admina

 

natomiast kwestia bana niech ktos wyzej zdecyduje moim zdaniem perm za leszcza to o wiele za duzo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...