Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> podanie na admina eddard stark

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eddard stark

Wiek: 25 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): 2lata bylem adminem

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10 b. dobra

Staż w CS-sie:  6 lat

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: dosyc czesto brakuje adminow a znam sie na tym i chce pomagac skoro tu juz tyle czasu gram a adminow nigdy za wiele do pomocy tym bardziej ze gram w porach kiedy jest malo adminow (np. teraz) 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-6h w weekendy dłużej

Kontakt: steam/ts/pw

 

http://www.gametracker.com/player/eddard%20stark/80.72.40.110:27008/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahahahahahaha pozdro.

 

 

 

Łamie regulamin jak nie ma adminów ,  ( np na mapie cs_max o godzinie 2:30 ) było by HLTV byście sami zobaczyli.

 

Po drugie gdy na serwie były same cheaty to on sobie też odpalił i mam nawet świadka na to a dowodów nie mam ponieważ HLTV nie działa.

 

 

 

Może jak admini gajo to on wszystkiego przestrzega , a jak admini znikną z serwa łamie regulamin jak popadnie , gdybym wiedział że da podanie to już bym to demko nagrał ale tego się nie spodziewałem.

 

 

 

Jestem na NIE :)

 

 

 

P.S:Powiecie pewnie czemu nie zgłaszałem tego w "zgłoś cheatera" powiem krótko nie chciało mi się pisać skarg na 12 graczy bo tylu było odpalonych. i pewnie nie uznacie moich "oskarżeń" bez dowodu ale to nie moja wina że HLTV nie ma na serwie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...