Jump to content
Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Odwołanie od bana

Recommended Posts

Witam all. Napisałem odwołanie ponieważ zdarzyło się coś co zdarzyć się nie powinno. Chciałem wejść po resecie na serwa Cod 200 #2, jednak po próbie połączenia wyskoczył mi ban. Moje zdziwienie było tym większe że w konsoli widniał nie mój nick, a moje ip.  Dowód :

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina | { rzychu. 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : CieciuS ^^  

[AMXBans] Powod : ' Czitujesz ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 178.23.108.66 ' 

[AMXBans] =======================================

 

 

Na serwie gram czysto i nie czituję, jeśli widzę że ktoś może grać nieczysto to zgłaszam adminom sprawę. Po rozkmince faktów doszedłem do wniosku że ,,CieciuS^^'' miał moje ip i grał na aimie. Dlatego proszę o UB o odbanowanie mojego ip, nie wiem skąd je miał. Próbowałem zmieniać ip różnymi programami ale po nich podnosi mi ping do granic w których mnie kicka z serwa. Nie wiem nawet po co miałbym wchodzić na jego klasy jak miałem wtedy 2 postacie z największymi lvlami na serwerze (160 i 125). Wierzcie lub nie ale aim nie sprawia mi żadnej radości i jestem bardzo nie w sosie z powodu tej sytuacji. Aż mam ochotę powiedzieć ,,No ***** jak to się stało??''. Ze względu na zaistniałą sytuację wstrzymałem się z kupną klasy vip bo gra traci sens jak ma mnie ciągle wywalać za ping. 

 

Proszę jeszcze raz o Ub,postawieniu się w mojej sytuacji... jest trochę lipa.  Dostaję za jakąś łajze grającą  na odpałach.

 

Mam nadzięję że to iż Wigilia już jutro i nawet Futrzak zyska głos sprawi że  dostane UB, byłby to fajny prezent ^.o

 

Link to comment
Share on other sites


Dla mnie ta sprawa jest dosyć dziwna... Znam Doktora bardzo dobrze i jestem święcie przekonany, że On nie używa żadnych wspomagaczy w postaci aim'ów, wh, sh czego dowodził screenami które parę razy dostał. Pewne jest to, że ktoś użył jego ip. Czemu On ma pokutować za winy kogoś innego? Przecież to jest bez sensu aby grał na innym nicku, skoro na Doktorku dawał sobie radę :P Bardzo proszę o bliższe przyjrzenie się Unban Team'u na tą sprawę i rozwiązaniu jej z korzyścią dla obu stron. Pozdro.

 

 

Link to comment
Share on other sites


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...