Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Ban ? WTF

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zły dział to przepraszam. Wbijam sobie na Server only DD 2 (nie wiem który to serv) i wyskakuje 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Cienias 

[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 46.238.231.10 ' 

[AMXBans] ========================================

No dla mnie to jest zdziwienie .. Co teraz ? Patrzałem czy jakieś ssy są ale nic nie było . Byłem w kościele, wracam z kościoła wbijam na serva a tu takie coś ? Może ktoś wytłumaczyć ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz zmienne ip ? jak tak to reset rutera lub modemu i powinieneś wejść ale wygląda na to  że kłamiesz i te ssy ci zrobili i masz wh i nie chcesz ich wstawić

 

Masz na to 24h od momentu zbanowania :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ku*wa zajeba*a jakie WH .. Wgl staty miałem jakieś 15:8 i za to SS ^^ ? Mówię że pograłem z 20 min wyszedłem . Poszedłem do kościoła, i gdy wróciłem wbiłem na serva i wyrąbało od razu jakiś ban z dupy, nick z dupy jakiś Cienias .. Nie mam Wh ani aima . Gram 6 lat w cs i jak mam jeszcze na Czitach grać ? Nie mam zmiennego ip . Niech może wypowie się admin jakiś który dał bana ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ban itak nei zostanie zdjety poniewaz musielibysmy odbanowac czitera

 

jezeli twierdzisz ze to nie ty dostales ssy pozostaje zrobienie wlasnorecznie 100 reklam aczkolwiek jest mozliwosc ze znowu ktos zalapie dla ciebie bana twoja decyzja a jak pisalem wyzej ban zdjety bez ssow nie zostanie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...