Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> POMOZCIE SSY!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Widze ze macie to w dupie . Napewno nie bede robil 100 reklam . Moze po prostu nie zrobiliscie mi ssow , a bana dostalem ? Albo jak zrobiliscie ssy to pomozcie mi je znalezc , skoro mi zaden sposob z forum nie dziala !  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takiej możliwości abyś ss'ów nie miał. Dzięki poradnikowi powinieneś wszystko znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Mowie przeciez ze nic nie znalazlem !! Przeszukalem wszystko nic nie znalazlem. Na necie tez nic o tym nie piszą .  Moze jest opcja zebym wbil na jakiegos serwa od was zrobiliscie by mi ssa zeby sprawdzic czy on mi sie zapisuje i od razu znow dalisbyscie mi bana /?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

???????????????????????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Faktycznie spamuje postami bezsensownie . Bo to ze dostalem ssy ktorych nie umiem znalezc i za to bede mial perma to jest bezsensu post ... Brawo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

JPRDL ........ Dobra ide grac na inny serwer bo widze ze z wami nie idzie sie dogadac . Prosilem was o to zebyscie mnie odbanowali na chwile zrobili 1 ssa i znow zbanowali , zebym mogl sprawdzic czy mi sie zapisuja . Dziekuje, dowidzenia , fajnie sie gralo tylko ze wy nie umiecie ssow zrobic 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...