Jump to content
Guest

kliknij.info, pay for like.

Recommended Posts

4_logokliknij.png

 

Cześć! Chciałem polecić Tobie nowy serwis, który pomaga w rozwijaniu fanpage oraz stron internetowych: www.kliknij.info

Masz własną stronę internetową (bloga, forum), fanpage na facebooku, konto google, jakiś film na youtube, który chcesz wypromować? Nowa forma zdalnego marketingu, zapewni Tobie najwyższą jakość usługi, ponieważ to Ty- sam, kontrolujesz ilość potencjalnych lajków dla Twojego fanpage oraz odwiedzin na Twojej stronie- w jednego miejsca.

banner.png

"kliknij.info" - to nowopowstała platforma, której zadaniem jest promowanie witryn w sieci przez zdobywanie punktów za klikanie like poprzez stronę. To czego tylko potrzebujesz to wejść na w/w stronę i zarejestrować się. Na Forum serwisu znajdziesz niezbędne poradniki, które wprowadzą Cię w nowy system marketingu. Prosty interfejs, z pewnością wykreuje na Twojej twarzy uśmiech, ponieważ bez zbędnych zakładek jak i linków, będziesz mógł wystawiać własne strony jak i przeglądać inne- to wszystko na jednej stronie, bez opuszczania jej.

Dzięki programowi lojalnościowemu, każdy kto poleci tę witrynę otrzymuje w prezencie gratisowe punkty, do wykorzystania w serwisie (np na własną promocję strony). Każde 10punktów to równowartość 1zł. Jeśli możesz- zarejestruj się z mojego reflinka- który znajduje się poniżej.

 

(jeżeli zły dział - proszę o przeniesienie.)

 

 Link do serwisu: >KLIK<

 Link do forum: >KLIK<

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...