Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Widać Ninje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem dzisiaj jednodniową ninje, i mam z nią problem. Gdy gram to mnie całego widać... Nie ma żadnej zmniejszonej widoczności... Kilka razy wychodziłem i wchodziłem i dalej tak samo. I teraz pytanie, Czy da sie zmienić Ninje na Kapitana? Bo nie wytrzymam.. A jeśli sie nie da to chociaż mi spróbujcie naprawić tą ninje.

 

Dzięki, Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na pewno Cię nie widać. Pamiętaj, że nie widać Cię jak trzymasz nóż. Jak trzymasz deagla to Cię widać normalnie. To nie jest tak, że w ogóle nie widać Ninji. Gracze którzy grają już trochę na serwerze nie mają problemu z zobaczeniem ninji chociaż by jego cienia na ziemi :) Poproś kogoś z administracji, aby rzucił na Ciebie okiem w trakcie gry czy Cię widać czy nie . Na pewno ktoś to zrobi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A teraz cały czas wiesza serwa, nie dogramy mapy do końca bo się wiesza i reset.;]

 

Co do tematu o resecie LVL- nie ma sensu go robić jak tyle błędów na serwie.. czasem też wywala ponad połowę graczy ot tak. Lepiej zrobić wszystko na glanc- ponaprawiać, wyrównać klasy i wtedy dokonać resetu. Dopiero wtedy nazwa w serwie jaka była "naprawiony" będzie zgodna z prawdą ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...