Skocz do zawartości
Kristo

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> [REDAKTOR] Kristo x2

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Robert

 

Wiek: 15 lat

 

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: STEAM: Kristo >> Multi-Head.pl

 

Staż na forum: 5 miesięcy.

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Tak byłem już na MH Redaktorem ale zrezygnowałem ze względu spraw osobistych.

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Redaktor, Redaktor FanPage'a.

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Szczerze mówiąć nie wiem, dam 8/10

 

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Przerwa od szkoły więc z 4 godziny da radę.

 

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 

Dodam stary mój wywiad z @Malu :D

 

 

 

W dzisiejszym wywiadzie moim gościem będzie Malu

, malutki człowieczek. Zapraszam do czytania

 

 

 

 

Siemka Malu

. Jestem mi bardzo miło że w końcu się zgodziłeś na wywiad, na początku przybliż nam bardziej Swoją osobę.

 

 

Witaj. A więc mam na imię Robcio, pochodzę z Zabrza na Śląsku. Wiek to tylko liczba, lecz za miesiąc z dniami będę miał 18% zniżki u okulisty.

 

 

Oo masz takie samo imię jak ja :), lubisz uprawiać sport ?

 

 

Czy lubię? Moje życie to sport. Jeżeli czegoś nie ćwiczę to nie widzę sensu życia. Przez długo okres trenowałem koszykówkę, następnie przeszedłem na siłownie a teraz trenuję MMA oraz Muay Thai.

 

 

O Jezu, to ja się Ciebie zacznę bać,lubisz Piłkę Nożną lub Siatkówkę ?

 

 

W zasadzie lubię każdy sport. Lubię popatrzeć na mecze siatkówki kobiet bo mają fajne tyłki zaś piłka nożna to męski sport i myślę, że każdego faceta to kręci. Jeżeli już jesteśmy przy piłce nożnej to dodam, że Real rządzi a Barca śmierdzi

 

 

I prawidłowo Myślisz, Real szlachta, skoro mówisz że Lubisz tyłeczki kobiet z siatkówki, to pewnie lubisz oglądać mecze Pań ? :)

 

 

Jeżeli mam czas to z przyjemnością oglądam ich mecze, Mecze Mistrzów świata oczywiście też nie opuszczę

 

 

 

To jest prawdziwy kibic, przejdźmy do Piłki Nożnej od kiedy Jesteś fanem Realu ? :)

 

 

Fan to zbyt mocne określenie. Lubię popatrzeć na dobrą piłkę a Real ją prezentuje. Nie ukrywam, że lubię popatrzeć na inne zespoły a odziwo jest w nich Barca oraz inne światowej klasy zespoły. Na mecze Realu spoglądam może od 3 lat

 

 

Ja jestem fanem Realu od 2005, wtedy po raz pierwszy zobaczyłem mecz ich, jakie to zespoły Ci się podobają po za Realem ?

 

 

Górnik Zabrze, Borussia, Chelsea, Manchester UTD oraz Barca. Tak, można lubić Real oraz Barce :)

 

 

Wiem o tym, ja też mam swoje trzy ulubione klub ale nie w nich Barcelony :), to teraz przejdźmy może do Twojego życia bardziej prywatnego :), Znalazłeś już może swoją drugą połówkę ?.

 

 

Nie znalazłem i nie szukam. Z czasem znajdzie się sama

 

 

Heh to życzę Ci powodzenia w szukaniu tej właściwej wybranki serca :), opowiedz jak zacząłeś grać w cs'a ?

 

 

Pewnie jak każdy, czyli namówili mnie kumple. Spodobało mi się, lecz aktualnie ciężko mnie zobaczyć grającego w cs, ponieważ przez długi okres tylko adminowałem i nie potrafię czerpać przyjemności z tej gry.

 

 

Szkoda, ja czekam aż serwery będą ON :), i wtedy zacznę grać :), to teraz przyszedł czas na wyczekiwane przez Ciebie pytanie :), jak zaczęła się Twoja przygoda z MH ? :)

 

 

To pytanko pojawiło się w poprzednim wywiadzie lecz odpowiem jeszcze raz, ponieważ pewnie nie wszyscy czytali. A więc przypadkowo trafiłem na starego jaila ponad 2 lata temu i usłyszałem osobę o nicku Knoppcio mówił coś o Polonii Bytom czyli moim wrogim klubie. Zaczęliśmy lekko tyrać lecz z czasem przemieniło się to w ciekawe rozmowy i kontakt mamy do dziś

 

 

Bardzo ciekawa historia, jak zacząłeś z przygodą na forum, od jakich rang zaczynałeś że tak wysoko doszedłeś

 

 

Na forum zawitałem tylko po to aby złożyć podanie na admina jail. Pełniłem tą funkcje przez pół roku po czym zostałem opiekunem tego serwera. Po pięciu miesiącach, gdy były problemy z serwerem, przejąłem serwer COD 40k również jako opiekun. W wakacje zostałem S@ oraz wziąłem pod skrzydła naprawiony serwer jail. Czy zaszedłem daleko? Nie wiem ale wiem, że stać mnie na więcej

 

 

Ciekawa historia :), zgadzasz się na przeprowadzenie Podręcznika Gracza Counter Strike

 

 

Pewnie

 

 

PODRĘCZNIK GRACZA COUNTER STRIKE

 

 

DD2 czy Inferno

 

 

DD2 <3

 

 

M4A1 czy MP5

 

 

M4A1 :)

 

 

Ulubiony serwer

 

 

Jail lub DD2/Inf

 

 

aquax

czy 555_dni

 

 

aquax

lecz nie jest to wybór ze względu na ich charakter lecz ze względu na to, że z aquax'em miałem przyjemność poznać się na zlocie oraz odwiedzić go prywatnie. Obie osoby są zajebiste i mają klasę

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Przebrnęliśmy przez poradnik, to teraz powiedz nam jakiej muzyki słuchasz (oczywiście podeślij swój ulubiony kawałek)

 

 

Oczywiście słucham Eminema. Kawałek może nie jest moim ulubionym, lecz najnowszy teledysk jest właśnie do tej piosenki. Z dedykacją dla osoby, której spodobała się ta piosenka

 

 

 

 

Bardzo fajną muzyczka to na koniec wywiadu zapodaj nam jakiego sucharka

 

 

Proszę bardzo :)

 

 

591ea82ccf1b037b6b76428bd9ed2498_by_seba11112.jpg

 

 

Dziękuje Ci, super sucharek, chciałbyś kogoś pozdrowić ?

 

 

Oj lista długa więc nie będę opisywał za co pozdrowionka lecz zacznijmy od samej elity, więc pozdrawiam Zieloną, aquaxa, N-ciaka, Numberasa, Fight3rka, Spalonego, Knoppcia, Vezo, Teeza i mojego ulubieńca i przyjaciela czyli BounDera (widzimy się w Szczecinie :))

 

O, pozdrawiam również Ciebie i dziękuje za mam nadzieje ostatni już wywiad

 

 

Dziękuje za pozdrowienia :), do zobaczenia na MH

 

 

Siemka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na nie. Nie zasługujesz na tym forum na zadna range pokazales na co cie stac w podaniu na sb itp byles redaktorem i za jakis czas zrezygnowales.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytam pierwsze pytanie i już błąd ;P

 

 

 

"Siemka Malu. Jestem mi bardzo miło że w końcu się zgodziłeś na wywiad, na początku przybliż nam bardziej Swoją osobę."

 

 

 

Na nie, musisz popracować nad sobą ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...