Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban i Ssy Babka Irena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , gram na tym serwerze od paru dni , wiedziałem , że kwestią czasu jest to , iż jakiś Admin w końcu zrobi mi ssy . To normalnie i rozumiem to.  Dostałem wiec bana i w którym tytułem było to , że mam wrzucić SSy na forum. Było by wszystko w porządku , gdyby nie fakt , że SSy nie zostały mi zrobione :)  Nie fatygował bym się , zakładając konta itd na forum, gdyby sprawa nie była poważna . Bardzo polubiłem ten serwer . Dodam też, że owy Admin od którego dostałem bana na pewno był świerzym adminem ponieważ na każdym kroku starał się pokazać , że go posiada. Zapewne wielu Adminów mnie obserwowało przez te kilka dni i doświadzony Admin po prostu wiedział , że to umiejętności.

 

 

Proszę o wyjaśnienie tej sprawy jak najszybciej .

 

 

Pozdrawiam !

 

 

Babka Irena

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak nie ma możliwości ? wystarczy , że Admin ich nie zrobi. Szanowny Panie , gram w Sca od 5 lat mam 2000 przegranych godzin i jakoś nigdy przez te 5 lat nie zdarzyło się abym mógł nie znależć ssów. Więc proszę nie insynuować , że kłamię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądałem ten film . Patrzałem wszędzie i nic. Powatarzam jeszcze raz , że to pierwsza taka sytuacja z jaką się zderzyłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...