Skocz do zawartości
Gość

CS problem

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, mam problem z CS'em, zawiesza mi się kiedy wbijam na serwer, tylko na ten serwer COD 200, z innymi serwerami nie ma problemu. Dodam jeszcze, że to bywa różnie, czasem od razu się zawiesza, a czasamii dopiero po 2 godzinach grania. Próbowałe  reinstall, również nie pomóg, innej wersji CS'a nie ściągałęm, ponieważ założyłem, że raczej nie muszę, gdyż problem dzieje się tylko z jednym serwerem, ale mogę być w błędzie.

 

 

 

BTW. Tak przy okazji, kiedy będzie reset leveli, jeżeli w ogóle ma być?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

WItam, mam problem z CS'em, zawiesza mi się kiedy wbijam na serwer, tylko na ten serwer COD 200, z innymi serwerami nie ma problemu. Dodam jeszcze, że to bywa różnie, czasem od razu się zawiesza, a czasamii dopiero po 2 godzinach grania. Próbowałe  reinstall, również nie pomóg, innej wersji CS'a nie ściągałęm, ponieważ założyłem, że raczej nie muszę, gdyż problem dzieje się tylko z jednym serwerem, ale mogę być w błędzie.

 

 

 

BTW. Tak przy okazji, kiedy będzie reset leveli, jeżeli w ogóle ma być?

 

 

co do spawy z wyłączającym się CSem to Ci niestety nie pomogę bo nie bardzo wiem w czym tkwi problem, a co do resetu lvl to jest on wtedy, kiedy któryś z graczy osiągnie 200 poziom. Aktualnie o ile się nie mylę to największy lvl posiadam ja - 191, więc zapewne reset niebawem

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...