Skocz do zawartości
Gość

Siema !

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Wszystkim !

 

 

 

Przybywam do was z znanej polskiej sieci gdzie przez wiele miesiecy bylem jednym z topowych graczy oraz pelnilem funkcje admina przez 6 miesiecy

 

Powodem zmiany sieci jest chec nowych wyzwan oraz gra na serwerze z dobra atmosfera, bo niestety po odejsciu wielu osob gra tam stracila klimat.

 

Dlaczego trafilem do akurat tutaj? Dokonalem rekonesansu na kilku serwerach i wydaje sie byc u Was bardzo spoko.

 

Do bardziej czynnej gry powroce po nowym roku, bo niestety moj laptop powoli konczy swoj zywot, a z powodu swiateczno/sylwestrowych wydatkow nie jestem w stanie teraz wsadzac w niego szmalu i nie mam zamiaru sie wkurwiac grajac na lagach.

 

Teraz pokrótce o mnie:

 

W Cs'a gram na powazniej gram od roku, bo wczesniej byly to tylko epizody (wykorzystywalem nascie lat najlepiej jak potrafilem :diablo: ). Mimo krótkiego stazu w dobrym stopniu opanowalem gre awp i ta bron preferuje najbardziej choc lubie tez zaskoczyc przeciwnika raszujac.

 

 

 

 

Osobiscie:

 

 

 

Kamil, lat 22.

 

Mieszkam w pieknym portowym miescie Szczecinie.

 

Moja pasja jest muzyka elektroniczna (m.in wszyskie podgatunki Trance'u, House'u, DnB, Dubstep etc.) i wszystko, co z nia zwiazane czyli caly ten olbrzymi swiatek.

 

Druga rzecza, ktora sie interesuje to sport w postaci Pilki Noznej oraz wedkarstwo, jak kazdy lubie ostro pomelanzowac i to by bylo na tyle, bo mialem sie tylko przywitac, a nie pisac biografie.

 

 

 

PS

 

Posiadam olbrzymie zasoby klubowych rs'ow.

 

Potrzebujesz? Pisz

 

 

 

Do zobaczenia na DD2 !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...