Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> g!boN .

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: aWp l g!boN .

Godzina, data zdarzenia: 2014-12-19 - Przed chwilką.

Mapa: DD2.

STEAM_ID / IP: 2.103.116.51

Uzasadnienie:  Wczoraj wszedłem na DD2 przypadkowo nigdy nie grałem na tej sieci, zagrałem 3/4 rundy i za chwilkę zostałem wyrzucony z gry z powodem ' Added to banned list ' po czym wszystkie serwery waszej sieci mi zaczęły mi nie działać, w AmxBans patrzyłem to też mnie nie było i pisało ze wszystko w porządku to na pierwsza myśl pomyślałem ze się coś z siecią stało, po czym wyłączyłem komputer i poszedłem spać z nadzieja ze dzisiaj będzie wszystko grało, więc dziś włączam komputer, serwery działają wszystko dobrze, no to z ucieszona morda wchodzę na serwer, zaczynam grę i po jakiejś chwili znowu to samo i nie wiem o co chodzi.

 

Proszę o UB, albo szybką pomoc co mam zrobić.

 

Dzięki, Pozdro ;]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbanował Cię serwer.

 

 

 

Miałam podobną sytuację i pomogło mi usunięcie z cfg wszystkich alliasów oraz binda na "+dd". Gdy usunęłam to przestało mnie banować.

 

Niestety ten ban działa tak, że ukrywa Ci serwer (dziwne, że wszystkie Ci zniknęły, a nie jeden :o) na około 5-6 godzin i wraca do normy.

 

Jak coś to możesz też zajrzeć w temat: http://multi-head.pl/topic/47192-help/ :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...