Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry: Samael

 

Godzina, data zdarzenia: Dziś, 10:05

 

Mapa: DD2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_:1:35441231

 

Uzasadnienie: Cóż... Dostałem bana na godzinę z marszu. Za co? Zerknijmy :

 

 

 

Server # 151

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Pozostalo ci 23 godzin , 59 minut i 45 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Samael 

[AMXBans] Powod : ' obraza adminow ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 35441231 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 83.5.145.197 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

 

No tak! Już wiem za co. Obraza admina. Tylko zaraz.. Obraza? Administrator jest chyba bardzo wrażliwy, gdyż uraziłem go bardzo pisząc dokładnie 2 zdania. Nie upomniał mnie nawet, nic się nie odezwał.. Rozumiem, gdybym obrażał matkę, ojca, brata, babcię, lub gdybym powiedział mu coś strasznego - taki ban byłby... wskazany.

 

Ale cóż ja zrobiłem panie ADMINISTRATORZE?

 

Proszę: 

 

 

*DEAD* Samael :  kto tu jest adminem? 12-letnie dziecko?

 

Moją wypowiedź mogę uzasadnić w sposób następujący. Oburzyło mnie to jak "admin" wykorzystuje swoje przywileje. Już opisuję sytuację. Grał pewien pan - nie grał jakoś specjalnie dobrze, troszkę sfarcił, troszkę mu się udało, trochę też włożył w grę umiejętności. Zabił mnie uderzając w głowę przez drzwi. "ADMIN" od razu screeny. Postanowiłem uświadomić "adminowi" jego niedojrzałe zachowanie. Starałem mu się to jak najlepiej zobrazować, dlatego użyłem epitetu, który widzimy nieco wyżej. A tu bez słowa, bez upomnienia. Od razu ban na godzinę. Osobom wyżej postawionym od w/w "admina" proponuję dobrze przemyśleć jego flagi i przywileje. Gdyż w internecie każdy pozostaje anonimowy. Nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie. Opieramy się tylko na jego słowach, co zazwyczaj może nas bardzo zmylić. Wracając do mojego przewinienia. Czy takie pytanie uraziłoby osobę normalną i kompetentną? Wątpię. Pozdrawiam ;)

 

 

@EDIT:

 

 

Jeśli ban się skończy zanim ktokolwiek to przeczyta proszę chociaż o upomnienie w postaci warna dla osoby banującej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twój komentarz był niepotrzebny i zapewne zdajesz sobie z tego sprawę. Odnośnie ss'ów - na słowo nikomu nie wierzymy, podeślij dowód w postaci HLTV a na pewno zainteresujemy się Twoimi sugestiami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...