Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ninka

Wiek: 19 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): ok. roku

Znajomość AMXX (W skali 1-10): myśle że 7-8

Staż w CS-sie: prawie 2 lata

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: ponieważ często jestem na serwerze,myślę że ogarniam tą funkcję i mogłabym się przysłużyć serwerowi :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależnie,czasem po kilka godzin

Kontakt: 'Ninka' na steam

 

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Ninka/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmmm :D Sporo na serwerze, doświadczenie jest. Do tego miła, komunikatywna, często zgłasza na u@ jak i woła na steam i przyznam, że oko do czitów ma dobre :P Jestem na spore TAK :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy gracze również mogą się tu wypowiadać, ale jak coś to skasujecie.

 

 

 

Admink[a] Ninka myślę, że sprawowała by się dobrze, ponieważ często widzę ją na serwerze, jest miła, potrafi rozluźnić atmosferę, gdy ktoś się spina, z kulturką, woła ludzi na serwer zapraszając na steamie, zna się jak na swój staż na cheaterach, okres próbny, jeżeli oczywiście jest tu coś takiego. Nie jest to zdanie znajomego czy nowego gracza, a mającego staż od 2002 r. Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również mam dobrą opinię na temat Ninki, moim zdaniem sprawowała by się dobrze na tym stanowisku. Osobiście grając z nią nie raz zgłaszała mi poszczególnych graczy i tak jak w przypadku Lukiego większość trafnych. Także osobiście jestem na tak, masz moje poparcie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kultura na -, nie zdarzyło się by mi kogokolwiek zgłosiła, czy to na u@ czy na pw, słabo z forum.... 

 

 

 

Oczywiście jestem na tak, gdyż jest wręcz przeciwnie... No i często na serwerze, masz mój głos na tak :D 

 

 

 

 

 

ps. Zapraszam częściej na forum :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ninka składa podanie haha :D Oczywiście na Tak, godzinki są, kulturalna, no i ogarnięta :) zapewne witamy w szeregach :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...