Skocz do zawartości
Andoy

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Zgłoszenie NarQss^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: NarQss^^

Godzina, data zdarzenia: ok.23;30 (3h temu)

Mapa: wiocha

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): http://hltv.1shot1kill.eu/srv23580/HLTV-1412142329-cs_wiocha.dem.zip

STEAM_ID/IP cheat`era: NarQss^^ STEAM_0:0:1579726884  46.76.48.31  Nonsteam (ze starego zgłoszenia)

Uzasadnienie: Dostał najpierw perma, później sie wyparł i nwm dlaczego został odbanowany, więc kolejna scenka.

 

Od 1:40 wychodzi z respa i idzie w strone respa TT, w trakcie widzi że gość wbiega na ten mostek co on więc zeskakje żeby go zabiec od tyłu i później za nim robi "kółko" (nie widząc wgl go). Następnie po zabiciu go kucnął w rogu i spojrzał czy nikt nie idze przez ściane i podejrzewam że wyłączyć potem WH, aczkolwiek troszke "śledził" troszke kolejnego gościa

 

Oglądałem tą akcję zarówno z włączonym WH jak i bez i każdemu też to polecam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

nie bylo wlaczone uev ?moze widzial go na mapie i dlatego sledzil ... ;]

 

 

to jest początek mapy i o ile dobrze widziałem to on nawet na rozgrzewce nie grał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FILO co twój drugi post wnosi do tematu ??  nie masz nic do powiedzenie jezeli chodzi o ocene dema to raczej odpusc sobie tego typu bez sensowne dyskusje

 

 

 

jednak musi poczekac na kogos innego mi dziwne modele wyskakuje a pobieranie ich nic nie daje....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wybaczcie, że post dodam kolejny podobny post do powyższego, ale pragnę przyomnieć pkt regulaminyu UBTeam.

 

PS. skoro żaden z was niema 100% pewności czy tak/nie to piszcie swoje opinie i szefu niech ostatecznie zdecyduje :)

 

 

 

Każde odwołanie/zgłoszenie ma zostać rozpatrzone do 24 godzin od jego utworzenia brak zainteresowania tematem u adminów UnBan team będzie skutkował ostrzeżeniem w temacie "Ostrzeżenia adminów UBT" (wyjątek tematy wymagające konsultacji z OP S@ OS H@)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dla mnie gość jest czysty, najwidoczniej miał UAV ( jest to bardzo przydatna rzecz, wydaje się wręcz jakby się miało wh, dzięki temu ;p )

 

 

Triker, nie stosujesz się do regulaminu. w sumie FILO również, cytując

 

 

 

Zwykli admini wypowiadają się tylko wtedy, gdy gracz odwoła się od ich bana, byli świadkami danej sytuacji lub zostanie złożona na nich skarga.

 

 

 

PS. czytaj posty wyżej, dublujesz -,-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Andoy jakbys niezauwazyl to Triker jest z unban team ;]

 

 

wiem, zaspany byłem już wczoraj, zobaczyłem dopiero dziś - moje niedopatrzenie, ale nic nie zmienia faktu, że Ty nie powinieneś komentować :P

 

Dobra, starczy moich postów. udzielę się jeśli będzie potrzeba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...