Skocz do zawartości
Gość

Propozycja.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam MH. Proponuję założenie klanu, mam na to zgodę lecz jak już będę bardziej znany na forum.  

 

Więc chciałbym zaoferować wam Klan. Wiem że już kiedyś był na tym forum klan ale się nie utrzymał. lecz nie wiem dokładnie dlaczego ale mniejsza. W klanie który chcę założyć będą się odbywały  zawody, mecze, rozgrywki oraz treningi. 

 

Chciałbym jeszcze dodać serwer cs 1.6 oraz sc GO do klanu żeby było gdzie trenować. 

 

Oczywiście będą nagrody, dość fajne vip/klasa premium oraz inne sponsorowane odemnie nagrody 

 

Oferuję też w klanie dobrą zabawę dużo fajnych konkursów oraz fajną atmosferę 

 

Lecz niestety jest potrzebne Konto steam. Kto nie posiada konta steam idzie zakupić. 

 

Będzie jeszcze miejsce na dodawanie propozycji konkursów i tp do klanu. Więc wasze pomysły będą brane pod uwagę. 

 

Zapisów teraz nawet nie zbieram ponieważ będzie otwarta rekrutacja do klanu więc tylko proszę o waszą decyzję co sądzicie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I co, ten klan będzie grał cw itp? To bez sensu robić na 1.6, bo jest on coraz bardziej "wypychany" przez CS:GO. Sam nie wiem, w sumie mi to obojętne :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

I co, ten klan będzie grał cw itp? To bez sensu robić na 1.6, bo jest on coraz bardziej "wypychany" przez CS:GO. Sam nie wiem, w sumie mi to obojętne :P.

 

 

i dlatego skupiam się bardziej na cs GO :D a cs 1.6 dodatkowo żeby klan był ciekawszy i żeby było gdzie ćwiczyć ;).

 

Wiem że zrobienie klanu to nie głupi pomysł ponieważ już coraz więcej powstaje klanów CS.GO i bardzo dobrze działają oraz funkcjonują. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


   dorzucam filmik z innego klanu jak mają trening :D. Rozmawiałem na steam z jednym człowiekiem co gra na cs go w klanie i mówi że teraz klany mają dużą popularność spadają lecz klany cs1.6  jeszcze się pojawiają jakieś lecz już coraz mniej ich w sieci. 

 

Bardzo duża popularność gry w klanach dla ludzi starszych doświadczonych.  Więc z mojego punktu wiedzenia jak już klan tu będzie to na pewno będzie fajna reklama dla MH. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Były dwa klany w 1.6, każdy jeden upadł po góra miesiącu. Co do CS:GO można próbować, ale też wątpię.

 

 

Nie bój się o to co ja będę dbał to będę robił wszystko żeby nie padł ;)  do prowadzenia klanu trzeba mieć głowę pomysły oraz doświadczenie a jak wcześniejsi H@ klanu nie mieli tego to się nie dziwię że popadały mam forum do innej gry bez serwerów lecz zasady są mniej więcej takie same co mam tam i tam już rok klan się trzyma i nikt nie narzeka. Mam zgodę chcę spróbować a co wyjdzie z tego to już przyniesie czas. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klan:

Wiem że troszkę spamie postami o klanie

ale jak widzicie staram się żeby coś było, może nawet za mocno :P

ale zapewniam że po założeniu klanu jeszcze bardziej będę się starał o to żeby klan utrzymać.

mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.


Wymagania:


wiek.16

ranga min. silver 3

liczba godzin w grze. 60h

sprawny mikrofon

aktywne konto steam

Ts3

umiejętność dawania szybkiego konkretnego info

cisza tylko info

bez krzyku

kultura


Oferty Klanu.

Nagrody takie jak vip/konto premium oraz inne nagrody które będę sponsorował.

Będą odbywały się: mecze,turnieje,zawody,konkursy oraz treningi.

Co do H@ Klanu to będę ja

Naklejki klanu na serwerach. Kolor oraz nazwa członek klanu.

oraz można pisać do mnie już teraz na priv z podaniem na H@

a o to wzór


nick:

imię:

wiek:

ranga:

znasz się na prowadzeniu klanu (tak/nie):

aktywne konto steam:

Dlaczego ty:

coś o sobie:


zgłoszenia przyjmuję od dziś do założenia klanu.


oferuję dobrą zabawę, fajną atmosferę

oraz dla członków klanu pod nickiem na forum będzie pokazywana ranga

mam nadzieję że spodoba wam się klan i że będziecie zadowoleni


Więcej postów już nie będzie na ten temat dopiero jak klan powstanie wszystko będzie opisywane co i jak


link do rang http://s29.postimg.org/zavvygnyv/rangi_cs_go.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dobry pomysł ;) Jestem na tak ;) Ciekawe czy się zgodzą czerwoni;)

 

 

to co mi wiadomo to się zgodzili ale czekają na odpowiedzi do tego tematu ;) ale zapewne jak będzie dużo na tak to będzie klan ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Klan na silverze 3 XDDDDD.

 

 

No co myślałem Godzinę jaki dać a jak masz za mały pograj to się dostaniesz :D  a wyższej rangi nie daję ponieważ kto ma to ma a kto nie to nie a na treningach i tp nadrobi sobie range :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grać będą jak będą mieli zachętę a ja do tego zachęcał będą nagrodami i tp a nawet klan w sieci można reklamować żeby się zapisywali ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim razie niech organizator zbierze początkowo grupę i zagra coś na próbę. Jeśli zobaczymy zaangażowanie z Waszej strony i regularną grę, pomyślimy nad działem na forum. Swoimi wynikami możecie pochwalić się w tym temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. Przypominam że dziś o godzinie 21:00 odbędzie się gra 

 

Wszyscy mają być obowiązkowo. Kogo ma nie być na grze dziś proszę o jak najszybszą informację na ten temat.

 

Co do rozgrywki proszę o kontakt z H@ klanu. http://steamcommunity.com/profiles/76561198164101113/ , http://steamcommunity.com/profiles/76561198148523472

 

Z dzisiejszej gry pojawią się ss'y . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...