Skocz do zawartości
Droisters

Podanko by Droisters

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Droisters

2. Wiek: 18

3. Mikro (obowiązkowe): mam

4. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: 2-10

5. Dlaczego właśnie Ty (min 100 słów) :
 
Uważam, że jestem pozytywną osobą, miłą, szczerą i nie kłócę się. Podstawowe rzeczy ogarniam takie jak dodawanie nowych rang, dawanie chenell admina na kanał kiedyś nawet miałem własnego TS i kombinowałem różne rzeczy co mnie w późniejszym czasie zainteresowało i wciągnąłem się w to dalej patrząc rożne poradniki na YouTube np. ustawianie permisji było tego sporo ale większość rzeczy ogarniam. Raczej nikt się na mnie nie skarży i nic do mnie nie ma, staram się pomagać użytkownikom. Na TS jestem prawie codziennie czasami się zdarza, że nie mogę, ale to tylko czasami. Jestem także kreatywną osobą mógłbym urządzać różnego typu konkursu lub coś w tym stylu, wywiązuje się z obowiązków jestem sprawiedliwą wobec wszystkich. Często rozmawiam z moderatami utrzymuje z nimi dobry kontakt tak jak z użytkownikami na TS.
Ogólnie nie kłócę się, pomagam, jestem szczery i miły wobec innych użytkowników :P 
Myślę że przydam się wam.
 
6. Co wprowadzisz na naszego TS'a(Wprowadzenie ładu i porządku = odrzucenie podania): Rangi, konkursy lub coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...