Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Sprawa dotycząca Ból tyłka u admina ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakiś kontakt do admina : przezroczysty power ranger ? Dostałem bana na 5min to nic nie ma ale jest w chuj bystry :] Wykupiło dziecko adma i kozaczy. Napisałem tylko że bezgłow ciężki a ten żebym skończył płakać bo czym odpisałem że bym coś odpisał ale dostane bana jak to zawsze od niego dostaje bo w piórka obrosło i lata tam przed monitorem jako książę. Nie pierwszy raz już dostaje od niego bana bo ciężko beczy jak mu się coś napisze. Rozumiem że admin ale za mało ma w bani na adminowanie bo jakby każdy tak miał banować jak on to by nikogo na serwerze nie było :] Pozdrawiam tyle z mojej strony :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1. Nie wykupywałem admina.

 

Po 2. Nikogo nie banuje bezmyślnie, nie wiem skąd Ci się taki pomysł zrodził w głowie, wystarczy spojrzeć na moje bany w bansie...

 

Po 3. Pisanie na say'u tekstów typu " włącz łeb, bez głów ciężki" lub odpowiadanie na moje teksty żeby przestał płakać "bym Ci odpisał ale mnie zbanujesz, kozaczaku" i pisałem ze nie będę wdawał się z Toba w bezowocna dyskusje , Ty zamiast skończyć monolog to piszesz teksty typu " raczej, bo zbanujesz co nie? ". 

 

Jak będzie potrzeba to wrzucę screeny bo mam.

 

 

 

Nie wiem kto zachowuje się jak dziecko i kozaczy ale na pewno nie ja. Nie płaczę po tym jak nie mogę trafić lub zabije mnie ktoś kilka razy i nie prowokuje swoim zachowaniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...