Skocz do zawartości
Kenpachi Zaraki

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Próba by Ken-chan

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:Kamil

2. Kontakt: gg-7676424,Steam-Sparhawk,pw na forum

3. Lokalizacja: Małopolskie, Gorlice

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: W tygodniu co najmniej godzinę, w weekendy co najmniej 3.

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Co najmniej 4h. Zawsze gdy jest włączony komputer mam włączone forum, wchodzę także na telefonie. 

6. Posty (min.250 sensownych): Są.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Utrzymywać porządek, pilnować aby przestrzegano regulaminu. 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Jest mi to obojętne. 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Osobiście sądzę, że posiadam taką umiejętność, ale to inni powinni ocenić.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Ciepliwość cóż, staram się z całych sił chociaż dawniej nie było ale jest już lepiej, systematyczność oczywiście.

11. Coś o sobie: Mam na imię Kamil, 17 wieków na karku, mógłbym napisać, że jestem istotą pozaziemską ale nie chcę tego ujawniać więc nic nie widzieliście. Pomimo, że z natury jestem osoba leniwą to lubię mieć dużo obowiązków, dobrze się z tym czuję i staram się dawać z siebie 110% w ich wykonywaniu. Jeśli ktoś ma jakiś problem to staram się pomóc chociaż muszę przyznać, że zdarza mi się zachowywać niegatywnie i wręcz odpowiadać ironicznie, reaguje tak jednak tylko na pytania stosunkowo głupie, jak to mówią: Głupie pytanie, głupia odpowiedź. Jestem jednak tylko człowiekiem(musicie uwierzyć), popełniam błędy lecz uczę się na nich i staram się nie ujawniać tej mojej "ciemnej strony"(strasznie jakoś mrocznie to brzmi D:)

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Tak, już raz, szybko się uczę i nie jest źle.

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam. 

 

 

- 250 sensownych postów, - +

- min. półroczny staż na forum, +

- wiek min.16 lat, +

- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, +

- brak ostrzeżeń w dziale admina* +

- dobra opinia wśród administracji, Nie mi to oceniać. 

- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', +

- obowiązkowy mikrofon. +

 
Pozdrawiam serdecznie prosto z mego czarnego serca :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK !

 

Zawsze pomaga ( w miarę możliwości ) , spełnia wymagania i myślę, że świetnie da sobie radę na stanowisku Moderatora ;)

 

Powodzenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za krótki czas jeszcze minął gdy powróciłeś. Wykaż się, że to nie będzie trwało kilka tygodni a więcej. Na tą chwilę odrzucam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...