Skocz do zawartości
dzierzgos

Jak to jest.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem sobie tematy na forum co do naszych topków z ffa i znalazłem dziwną rzecz. http://multi-head.pl/index.php?/topic/76957-wrzu%C4%87-ssy/  To jak to jest, można pomykać sobie po mapie  z aktywnym banem ? Do chłopa nic nie mam, ale dziwne to troszkę. Jestem również za wyłączeniem wizji na przeciwnej drużynie, nadmiar takich ludzi z dupnym info wie co gdzie i jak. W grze takiej jak ta to wielkie przegięcie pały,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


proponowal bym zrobic raczej nowy temat o tym :) ale jak juz to bylbym za ostatnio za duzo osob sie pojawia z magicznym "info"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było już to wprowadzone i zostało raz dwa odkręcone. Najważniejszym tego punktem było to, że admin nie mógł podczas gry oglądać graczy z przeciwnej drużyny:)

 

 

 

A co do dev'a, dziwi mnie to, skąd on miał te drugie ssy z godziny ~13.50:) Skoro na officie dostał bana po 12. Niestety ssy juz nie do pobrania :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin to admin zawsze się na chwile może przenieść do przeciwnej drużyny. Myślę, że przyjemniej by się grało wiedząc że nie jesteś obserwowany przez 2 prosów i każdy twój ruch nie jest komentowany na ts'ie. W tym wszystkim, przeniesienie się do przeciwnej drużyny raz na jakiś czas jest chyba problemem do przełknięcia :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...