Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie TheNerQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TheNerQ

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Myślę, że dość spore. Byłem adminem na ODD2 MultiHead

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

 

Staż w CS-sie: Około 6-7 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Przesiaduję na serwerze po 4 godziny dziennie. Gram tutaj co prawda od niedawna, lecz Admina widziałem tylko raz. Czity staram się zgłaszać do kogoś na steam, dopiero wtedy ktoś wejdzie i zbanuje. Jestem graczem aktywnym, byłem adminem na tej serwerowni na ODD2. Potrafię odróżnić czitera od gracza doświadczonego.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W weekendy po 5 godzin. W tygodniu około 3-4 godziny dziennie.

 

Kontakt: Poprzez steam.

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/TheNerQ/80.72.40.110:27027/

 

Brak pełnych 30 godzin. Piszę za zgodą Aquax.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za tym aby go przyjac, jest ogarniety , podanie przekonujace doswiadczenie i steam tez jest. Ja nie moge ciagle siedziec na serwerze a widze ze to aktywny gracz. A do tego nie widzialem jeszcze ani razu 2 admina SKY1 nie znam powodów jego nieobecnosci, ale pomoc mi sie przyda. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...