Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanko :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: przezroczysty power rangers

Wiek: 22

Data rejestracji na forum: 10 maja 2014

Czas spędzony na forum: 7d 1h 18m 48s

Doświadczenie w ocenianiu: Dobre , mam całkiem przyzwoite doświadczenie w wykrywaniu oszustów.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Szczerze nie obsługiwałem ale jestem dość kumaty i szybko się uczę więc nie powinno być problemu z załapaniem.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: na serwerze , 2 razy za niby "czity" :)

Dlaczego Ty?: Jestem bezstronny i bezkonfliktowy, myślę ze mam zadatki na to żeby znaleźć się w unban team'ie i wspomóc tym samym ludzi swoim czasem, wypowiadając się tam gdzie potrzeba, bez zbędnego spamu oraz problemów.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 2-3h a po za tym wchodzę gdy potrzeba, sprawdzam czy ktoś się nie odwołuje od moich banów lub innych adminów na serwerze, daje unbany jak potrzeba itd , oczywiście jak bym dostał nowa funkcje bym starał się wchodzić częściej 

Dwumiesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie) TAK

Coś od siebie: No szczerze nie wiem co napisać xD Mam na imię Piotrek mam 22 lata , jestem studentem 3 roku budownictwa i interesuję sie min. sportem, bukmacherka, lubię tez obejrzeć dobry film/serial i przeczytać jakaś ciekawa książkę :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...