Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Consecuente głosi swoje homofobiczne poglądy na czacie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

 

Zostałem dzisiaj zaatakowany przez jednego z Administratorów!

 

Cytaty:

 

 

 

PosełBiedroń

no wynocha stąd

 

 

 

PosełBiedroń

nawet w świecie zwierząt nie ma par homoseksualnych, jesteście wybrykiem natury i cieszycie się jeszzcze z tego, zaraz z wielką radością i nietolerancją zostaniesz zbanowany na tym, forum

 

 

 

Oczekuję wyrzucenia tego człowieka z Administracji w trybie natychmiastowym. Taka osoba nie może zajmować tak ważnego stanowiska.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też wnioskuję za wyrzuceniem tego @Consecuente gbura z sieci, to cham i prostak, nie toleruje cieplutkich i nie obnosi się ze swoimi poglądami heteroseksualnymi. Proszę o zabranie mu rangi w trybie ponadnatychmiastowym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Oczekuje zbanowania Biedronia za szerzenie gejostwa na sieci...

 

 

Bardzo dobrze, że się sam wpisałeś do tematu i poniesiesz tego konsekwencje. Osoby takie jak Ty nie mają prawa bytu w cywilizowanym społeczeństwie.

 

 

 

Homoseksualizm to rzecz naturalna i normalna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tomek nie przeginaj xD, powiem tyle, nie wiem jak jest w tym twoim kolorowym świecie co facet z facetem uprawia seks, ale powiem ci jedno ja tego nie toleruje i nie masz prawa składać na kogoś skargi jeżeli on nie toleruje twoich poglądów, ani nie masz prawa żądać aby któryś z serwerów na twoje zasrane życzenie został zamknięty, nie jesteś pępkiem świata, tylko w gronie ludzi którzy mają swoje poglądy i których się trzymają, i powiem ci tyle, nie przekonasz nikogo aby tolerował te twoje poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy człowiek powinien być tolerancyjny, w przeciwnym wypadku jest to oznaka utraty człowieczeństwa, bo nie można krzywdzić innych osób tak okropnymi słowami. Każda osoba homoseksualna na tym forum na pewno poczuła się urażona, dlatego w imieniu tych osób, jak i innych osób homo, bi i trans, apeluję o niezwłoczne podjęcie działań, mające na celu usunięcie tego homofobicznego Administratora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takl wywalić go, szkoda że żadna z Twoich "wielu" nie obnosi się ze Swoją orientacją. 

 

Wywalcie mnie, zabierzcie mi kolor. @555_dni, @aquax weźcie się do roboty.

 

 

 

@PosełBiedroń a Ty tolerujesz naszą nietolerancję? Jesteś nietolerancyjny, podam Cię do sądu, już piszę pozew.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi, ale nasza sieć jest skażona homofobią. Bóg stworzył nie bez przypadku Adama i Ewę. Homoseksualizm to choroba, na którą niestety nie ma lekarstwa.

 

 

 

Korzystając z okazji i nawiązując do Twojego nicku:

 

 

 

"Pierydole fiskusa i złodziei z Wiejskiej".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zabrać w trybie natychmiastowym rangę administratorowi @555_dni, to homofob i bluźnierca, niszczyć takich :D

 

 

 

PS

 

Nie pykasz chłopców?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W imieniu imienia odbieram Tomaszowi pseudonim ciasny @Consecuente wszystkie rangi za lekceważenie, obrażanie i ewidentne nie szanowanie ludzkich zboczeń, przez co przyczynił się do (nie tylko) egzystencjalnego bólu dupy kolegi zakładającego temat.

 

Żegnam Tomek. :'(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przykro mi, ale nasza sieć jest skażona homofobią. Bóg stworzył nie bez przypadku Adama i Ewę. Homoseksualizm to choroba, na którą niestety nie ma lekarstwa.

 

 

 

Korzystając z okazji i nawiązując do Twojego nicku:

 

 

 

"Pierydole fiskusa i złodziei z Wiejskiej".

 

 

 

 

# Zbigniew Stonoga xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...