Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem z vipem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,mam taki problem iz zakupilem wpierw jeden kod przez sms na 30dni vipa na tym serwie ku mojemu zdziwieniu gdy go wpisalem okazal sie bledny jak w komunikacie albo juz wykorzystany i glupota moja bylo sprawdzenie tej sprawy i wyslalem drugi sms tez za 11 zl bodajze i rowniez zly kod lub wykorzystany,a taki mialem komunikat:

 

 

 

Wystąpił błąd z zakupem.

 

Komunikat:

 

Kod jest błędny lub został już wykorzysatny.

 

 

 

 

 

wiec jesli trzeba wysle te dwa kody do osoby ktora to ogarnie,bo przed awaria serwera a pamietam ze  byla ostatnio taka dzialalo wszystko ok mialem swoj nick i haslo na niego i kody zawsze sie sprawdzaly... wiec dla mnie dziwna sprawa :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeżeli wszystko na 100% dobrze wpisałeś to coś jest nie tak 

 

ale mogło być tak że coś źle wpisałeś sprawdź pisownie klucza 

 

bo mogło być tak że źle przepisałeś jeżeli nadal będzie źle 

 

to czekaj na odp administratora co on na to powie. A jak nie będzie działało dość długo 

 

możesz złożyć skargę i prośbę za oddanie pieniędzy jak na tym forum wracają za takie coś pieniądze bo jeszcze się z tym nie zapoznałem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiesz co dla mnie to tam 22 zl to nie  jakies wielka kasa ... poczekam na odpowiedz admina a kody juz wpisywalem z 10 razy... i dalej nic dziwna sprawa :/ poczekam spokojnie na odpowiedz adma

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a hosting sprawdzałeś  jak nie to może z tym masz problemy. A jak nie wiesz jak sprawdzić to , to skontaktuj się z jakimś administratorem serwera lub forum. Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hosting tzn ?:) zawsze wysylalem kod tak samo tylko teraz jakis inny numer byl ale to mysle ze to powinni zalatwic odrazu ... a nie ze usluga mi pobiera kase a kody ktore mi odesla sa stare dziwna sprawa... wysylalem na numer 29550 o tresci SHOT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...