Skocz do zawartości
Guyver

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Audi A4 czy Honda Accord V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie moi drodzy.Zwracam się do was z gorącą prośbą o doradzenie mi jakie autko kupić i dlaczego akurat te.Byłbym wdzięczny abyście napisali też wady i zalety.Dziękuję i pozdrawiam.

 

 

 

http://allegro.pl/audi-a4-b5-1-8-benzyna-gaz-sedan-myslenice-super-i4809572516.html

 

 

 

http://allegro.pl/honda-accord-1-8-gaz-niezawodna-i4843899562.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnie pierwszego samochodu, to tak. Kolega posiadał w passacie taki sam silnik o oznaczeniu ADR, który niestety brał olej jak vtec. Była to również jednostka zasilana gazem. Co do ceny części to z Audi nie jest tak kolorowo, możesz się rozczarować przy cenie części. Rozrząd wyniesie Cię ok. +- 600-700 zł, wahacze aluminiowe koszt od 550 zł do 1500 zł albo nawet i więcej. Takie rzeczy jak amortyzatory czy wydech to ceny oscylują się na prawdę różnie. 

 

 

Jeżeli chodzi o Hondę, to odrobinę dziwnie że zdjęcia były robione na myjni. Silnik sporo już przeszedł, i części również może Cię rozczarować. Nie wiem jak wygląda sprawa zawieszenia i rozrządu bo nigdy w hondzie nie robiłem tego to Ci nie powiem. 

 

 

Ogólnie to szukałbym Audi A4 B5 jednak z silnikiem 1.8T 150km lub 180km. Owszem mogą być odrobinkę droższe, lecz będziesz miał przyjemność z jazdy jak i cena części się nie zmieni ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...