Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> DD2/INFERNO/MIRAGE

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mianowice wpadłem na taki pomysł żeby zrobić nowy serwer na CS:GO czyli Only DD2/INFERNO/MIRAGE. Co wy na to ? Na innych serwerach to widzialem i ładnie to działa :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Póki co sieć boryka się z poważnym problemem, czyli hostingiem. Wątpie w to, by na ten moment Właściciele mieli w planach kolejny serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie problem z hostingiem wkoncu minie.... i siec powinna sie dalej rozwijac

 

 

 

Jestem jak najbardziej za takim serwerem :) ale dopiero jak sieć sie upora z tymi problemami

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli będzie odpowiedni Hosting to wtedy Właściciele będa myśleć na temat nowego serwera w chwili obecnej wątpie żeby to wypaliło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego wyżej wypowiadasz się, a nie znasz sytuacji.. Hosting już zmieniony, nabijaj dalej posty.

 

PS. Moderatorzy trochę życia :P.

 

// edit. Jest takowa wiadomość zawarta w informacjach. Nie no skąd, nie nabijasz :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kolego wyżej wypowiadasz się, a nie znasz sytuacji.. Hosting już zmieniony, nabijaj dalej posty.

 

PS. Moderatorzy trochę życia :P.

 

 

 

 

Z kąd wiedziałem że Hosting został zmieniony nikt nie napisał o tym.. i nie nabijam postów bezsensownych dla twoich wiadomości..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje poczekać jeszcze.

 

 

 

A Ty Cannabis nie nabijaj wszędzie postów, ledwo co wbiłeś na sieć a juz sypiesz postami wszędzie, zobaczyłeś że ktoś pisał o hosting i zaraz sypiesz to samo :D ...A potem jeszcze że " Z KĄD MOGŁEM WIEDZIEĆ"  Beka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...