Skocz do zawartości
Kristo

Wywiad z samochodzikiem nissan

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witajcie w dzisiejszym wywiadzie uczestniczyć będzie nissan, którego serdecznie witam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siemka nissan. Dziękuje Ci że zgodziłeś się na wywiad, na początku przybliż nam bardziej swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj. A więc nazywam się Patryk, pochodzę z Świdnicy na Dolnym Śląsku. Wiek, to tylko liczba, która zarówno okazuje moje piękne bramki, a mam ich na kącie 16.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To Cię serdecznie witam Patryku, powiedz czym się interesujesz ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

 Interesuję się ogólnie wieloma rzeczami, nie będę się tak rozpisywał za dużo ponieważ dnia nie starczy ale wymienię najważniejsze. Zarówno jak każdy człowiek ma pasje ja łączę swoją z zainteresowaniem, to znaczy jestem motocyklistą a to i pasja oraz zainteresowanie , oraz interesuję się muzyką różnego gatunku i sportem .

[/align]

 

 

 Sportem, to jaki sport cię najbardziej interesuje ?.

 

 

 

 Najbardziej interesuje mnie futbol, po naszemu piłka nożna , lecz za bardzo nie fascynuje mnie oglądanie meczy ponieważ za dużo się człowiek denerwuje, ale żeby pograć to lubię.

 

 

 

 E tam się denerwuje, ja na cały ryj krzyczę, jak mój ulubiony klub straci bramkę :D, masz może też inne ulubione sporty ?

 

 

 

Tak mam moim ulubionym sportem jest siatkówka, ponieważ byłem pod zdumieniem gry polaków w mistrzostwach świata.

 

 

 

 Tak samo jak Ja :), dobrze grasz w siatkówkę czy sprawia ci to trudności ?

 

 

Wiadomo mistrzem nie jestem oraz nie będę, a idzie mi przeciętnie, ciężko to nazwać bo ani dobrze ani źle.

 

 

 

To dobrze, trenuj i na pewno Ci się uda, to teraz zmienimy temat, jak zacząłeś grać w cs'a ?

 

 

 Żeby nie kłamać to około 4/5 lat temu w ciągli mnie w to koledzy. I szczerze jestem im za to wdzięczny ponieważ poznałem ciekawych ludzi na wielu serwerach.

 

 

 

Ciekawie to opisałeś :P, grasz może w inne gry, oprócz Cs'a ?

 

 

 

 Tak wciągnęła mnie też gra Euro Truck 2, gra zarazem ciekawa i zajmuje dużo czasu, więc dla zabicia czasu lubię pograć, oczywiście multiplayer jest ciekawiej, polecam chętnym do zagrania, a może jednak i wam się spodoba.

 

 

 

 Hmm może kiedyś spróbuje, na razie męczę BF4 :D, jak trafiłeś na Multi-Head ?

 

 

 

 Byłem na innym forum dość długo tylko ekipa za fajna nie była i dostałem warna za to że administrator forum mnie obrażał co wydało mi się śmieszne, więc postanowiłem poszukać jakiegoś innego serwera oczywiście DD2 i natknąłem się całkiem przypadkowo tutaj. Bardzo mi się spodobała ekipa na tym forum i zamierzam zostać na stałe oraz starać się o jakieś miejsce w adminostwie.

 

 

 

To życzę ci żeby Ci się ten palny z adminem udały, wiesz na naszym, DD2 musisz nabić 100h :), masz może jeszcze jakieś palny, co do MH, po za adminem ?

 

 

 

Właśnie co do tego, to chciał bym pełnić role dla forum zamiast być administratorem serwera, ale mam nadzieję że coś z czasem przyjdzie. A na razie czekam aż całe forum mnie pozna lepiej, potem może będę myślał o rangach na forum :).

 

 

 

 I bardzo dobrze robisz, podsunę ci przykład, weź przykład z @555_dni On w jeden rok doszedł do najwyższej rangi jaka może być, staraj się a na pewno ci się uda :), powiedz jakiej muzyki słuchasz (oczywiście podeślij nam swój ulubiony kawałek)

 

 

 

 Co do muzyki to jest ciężej, słucham wszystkiego co tylko w ucho wpadnie. Porowadzę własne radio www. więc ci co już byli to mniej więcej wiedzą a jak nie to serdecznie zapraszam. Najbardziej  co do mojej ulubionej muzyki to jest skoczna ponieważ zawszę można się przy takiej pobawić no i zrelaksować.

 

 

 

 

Piosenka bardzo fajna :D, Zgadzasz się na przeprowadzenie Podręcznika Gracza Counter Strike ?

 

 

 

Oczywiście że tak.

 

 

PODRĘCZNIK GRACZA COUNTER STRIKE

 

DD2 czy Mirage

 

 

DD2

 

 

M4A1 czy Krowa

 

 

M4A1

 

 

Ulubiony serwer na MH

 

 

DD2#1

 

 

@aquax czy @555_dni 

 

 

@aquax :P

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

To na koniec naszego wywiadu, zapodaj nam jakiego sucharka :D.

 

 

No problem :)

 

 

54472_677d28b0f052c1639e71ce8acb9a2bc0.jpeg

 

 

 Dobry sucharek :), chciałbyś kogoś pozdrowić ?

 

 

Ciebie jako Redaktora oraz każdego użytkownika MH :)

 

 

Dziękuje za wywiad :), do zobaczenia na Multi-Head

 

 

Również dziękuje, strzałka :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciągle te same pytaniaaaaaaaaaaaaaaa. Co mam napisać? Wywiad nie zalicza się do tych z górnej półki, nadal rzucają się w oczy błędy. Pracuj, pracuj i jeszcze raz pracuj. Zobacz na swoje ostatnie wywiady, popełniasz praktycznie te same błędy. Znajdź je wszystkie i wygoogluj poprawną pisownię etc, to najlepszy sposób na zniwelowanie pomyłek. Dam plusa, gdy zobaczę proges, na razie go nie ma, za bardzo Cię pochwaliłem ostatnio chyba xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

 masz może jeszcze jakieś palny, co do MH, po za adminem ?

[/align]

 

 

 

 

Haha to się najbardziej rzuciło w oczy :D.

 

Masz jakieś palny? xD haha.

 

Następnym razem się nie spiesz i czytaj uważnie, bo chyba za szybko te "palny" napisałeś :P.

 

 

 

A tak poza tym to zgadzam się z 'em, ale pamiętaj, że trening czyni mistrza, Kristo :).

 

Wywiad spoko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze, zbyt infantylny sposób pisania, ponadto, w niektórych pytaniach jest niepoprawna składnia, popraw to, i będzie w porządku ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...