Skocz do zawartości
Kristo

Spowiedź Numerka po raz drugi :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witajcie, w dzisiejszym wywiadzie głównym bohaterem będzie Opiekun Cod 200 #2 czyli @NumberOne. Zapraszam do czytania.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siemka Numerek. Miło mi przeprowadzić z Tobą wywiad. Na dobry początek opowiedz coś o sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Cześć. Mi również bardzo miło, tym bardziej że komuś się chce drugi raz ze mną wywiad robić. Nazywam się Paweł. Mam 18lat, pochodzę z małej wsi oddalonej około 80 km od Krakowa. Aktualnie uczę się w liceum o profilu matematyczno informatycznym. Bardzo lubię sport - nie koniecznie jego profesjonalną formę, ale jako sposób spędzania wolnego czasu czy utrzymania dobrej formy. Hobbistycznie zajmuję się grafiką komputerową, jak niektórzy pamiętają to byłem tu z początku mojej kariery na MH grafikiem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz ja jestem tu za krótko i nie wiem kim byłeś na początku, wspomniałeś że lubisz sport, powiedz jak dyscyplina sportu najbardziej cię interesuje ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

[align=center]Kiedy byłem młodszy grałem w piłkę nożną w klubie. Bardzo miło wspominam ten czas, a z chłopakami z drużyny kumpluję się do tej pory. Tak gdzieś od końca gimnazjum zacząłem grywać częściej w siatkówkę. Raz czy dwa razy w tygodniu wybywam ze znajomymi na halę, czy boisko i gramy sobie piłkę czy w siatkę. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To bardzo fajnie że jakoś spędzasz czas wolny, nie tylko wgapiony w monitor jak niektórzy, skoro jesteśmy przy sporcie, to wyjaw nam komu kibicujesz w Piłce i Siatkówce ?.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bałem się tego pytania bo wiem, że ludzie lubią się o to spinać. Ja osobiście dobre parę lat kibicuję FC Barcelonie natomiast z siatkówki nie mam jakiegoś super ulubionego klubu, ale PGE Skra Bełchatów jakoś tak przypadła mi do gustu o ile można tak powiedzieć :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ehh chyba nie ma na MH zwolenników Realu Madryt :P, uprawiasz może jakieś inne sporty po za tymi wymienionym wyżej ?, czy tylko te dwa ulubione ? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Poza lekkoatletyką na wf'ie (bo w sumie jestem dość wysportowany to biegi, skoki w dal itp. idą mi całkiem dobrze) raczej nie robię nic więcej. Nie mam też za bardzo czasu, żeby poświęcać go jeszcze więcej na sport.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No masz w stu procentach rację, to teraz trochę zmienimy temat, mówiłeś że uczęszczasz do Technikum (chyba :P) na kierunek Matematyczno - Informatyczny, to z tego co zrozumiałem chcesz być w przyszłości informatykiem ? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak - przynajmniej taki jest plan. Informatyka to kierunek przyszłościowy, rozwojowy. Ciągle jest popyt na informatyków, dobrych informatyków, więc warto iść w tym kierunku i pracować by coś osiągnąć. Zawsze czerpałem radość z korzystania z komputera. Bardzo fajną sprawą byłoby robić w przyszłości coś co się lubi i robi się to z zaangażowaniem, a nie z przymusu, nie sądzisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak pewnie masz rację :). To życzę ci aby się twoje marzenie spełniło :), dobrze się uczysz, czy na miarę swoich możliwości ? :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Przylgnęło do mnie określenie "przykładnego ucznia", na szczęście nie kujona. Ludzie często tak myśleli, ze wzlędu na moje wysokie średnie, ale jak tylko mnie poznawali, łatwo było zauważyć że tak nie jest. Mam jakąś smykałkę do nauki, większość łatwo mi przychodzi, więc tym bardziej nie miałem problemów ze zdobywaniem wysokich wyników.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ach zazdroszczę ci tej smykałki, sam tak chciałbym mieć ale tak nie mam :(, to teraz opowiedz jak zacząłeś grać w cs'a ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Swoją historię z cs'em zaczynałem w czasach kiedy nie był legendą, a jedynie gierką, w którą każdy grał. Miałem chyba z 10lat wtedy. Moim błędem było to, że od początku grałem na modach. Mniej lub bardziej ogarniętych - poprzez cody, zombie, diablo, surfy i inne cuda. Niestety odbiło się to na moich umiejętnościach w grze teraz. Mój nick wbrew pozorom zamiast otwierać, na mixach często widniał na samym dole. Jestem tylko średniakiem. ;/

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A ja jestem zawsze lamą w cs'a, a jak trafiłeś na MH ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Historią trochę oklepana, ale ubiorę ją w inne słowa, żeby nie wyglądało, że tylko skopiowałem ze starego wywiadu. Trafiłem do Was z przypadku. Podstawą od pewnego czasu był dla mnie LoL i stary, dobry CS poszedł w odstawkę. Po jakimś czasie zorientowałem się, że ta gra nie jest dla mnie, więc 

sobie odpuściłem i wróciłem do sędziwego staruszka. CS u mnie to jest nałóg, ile razy kończę, tyle razy wracam - i tak było też tym razem. Włączyłem grę, odpaliłem listę z internetu i szukałem sobie ciekawego serwera. Poskakałem po różnych, aż w końcu trafiłem na COD 500k z Naszej sieci. Bardzo mi się spodobało, więc postanowiłem zostać na dłużej. Na serwerze spotykałem admina Positive, któremu starałem się pomagać jak tylko mogłem w ogarnianiu serwera. Kto grał ten wie, że tego typu serwera cheaterzy nie odstępują na krok i wie jak trudno pilnować tego co się tam dzieje. On chyba zauważył we mnie potencjał, kogoś, kto może mu pomóc z serwerem i kazał mi od razu, bez spełnionych wymagań pisać podanie. Tak też zrobiłem. Zdziwił mnie fakt, że ludzie są na tak, mimo że  mimo że nie spełniłem wymagań, ale później zorientowałem się jak bardzo ciężka to była posada. Pierwsze wrażenie? Duża sieć, dużo ludzi, dużo możliwości. To coś dla mnie. Zostałem, zaangażowałem się bardziej. Spotkałem wiele niesamowicie otwartych i sympatycznych ludzi, dzięki którym bardzo łatwo się wpasowałem w życie forum, sieci, a teraz jestem tutaj tym kim jestem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawa historia :), zgadzasz się na przeprowadzenie Podręcznika Gracza Counter Strike ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]PODRĘCZNIK GRACZA COUNTER STRIKE !

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]DD2 czy Nuke

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]DD2 <3

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]M4A1 czy AK47

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]M4A1

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubiony serwer (poza Cod 200 #2) 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]DD2 DM

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@aquax czy @555_dni[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wybieram obu Mateuszków :D 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]---------------------------------------------------------------------

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To teraz może przejdziemy do Muzyki, masz może ulubioną piosenkę bądź zespół ? (oczywiście podeślij nam nutkę)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubię kilka rodzajów muzyki - rock, przez dupstep do specyficznego rapu. Z rock'a bardzo serdecznie mogę polecić dwa zespoły - Skillet oraz Imagine Dragons, których gracze LoL'a skojarzą z piosenką Warriors, którą znajdziecie na moim profilu. Ja chce podrzucić Wam coś, co jest związane z naszą społecznością, społecznością graczy. Ogólnie polecam twórczość tego Pana, bo mnie osobiście bardzo przypadła do gustu, nie tylko za tematykę jego utworów.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

To może na koniec naszego ciekawego wywiadu zapodaj nam tu jakiegoś sucharka :)

[/align]

 

 

Nie chce mi się myśleć, ale mam coś fajnego :D

 

 

36946341722146753517.png

 

Super sucharek, prawie się uśmiałem :D, dziękuje ci za wywiad, czy chciałbyś kogoś pozdrowić ?

 

 

 @555_dni dzięki niemu jestem na forum tym kim jestem. Zawsze pomocny i uprzejmy. Stały rozdawać pedałków i czarnych pedałków na ts'ie. Warto o nim tu wspomnieć :)

 

 

 @Malu prawie biały, prawie lepszy ode mnie. Tyle czasu co się z nim przesiedziało na ts'ie to aż grzech go nie pozdrowić :D

 

 

 

 @FiGhT3r kolejny botek z ts'a. Z nim również wiele godzin przegadane, na różne tematy. Świniaku ciesz się, że Cię pozdrawiam :D

 

 

 @aquax bo dzięki niemu stoi COD 200#2 i mam się czym tutaj zajmować. Też pasuje mi go pozdrowić :)

 

 

 

Dzięki za wywiad do zobaczenia na MH :)

 

 

 

Ja również dziękuję. Siemanko :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwól, że poprawię :P.

 

 

 

 

 

 

 

 

[align=center]

 

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wież ja jestem tu za krótko i nie wiem kim byłeś na początku, wspomniałeś że lubisz sport, powiedz jak dyscyplina sportu najbardziej cię interesuje ?

[/align]

 

 

 

 

 

 

Po raz kolejny tłumaczę, że wiesz pisze się przez "sz" (mam nadzieję, że w końcu zapamiętasz) + dobrze byłoby gdybyś "Cię" w wywiadach pisał z dużej literki :D.

 

Jeszcze tam kilka błędów ortograficznych i interpunkcyjnych widzę (nie będę już poprawiać), ale jak na pierwszy raz jest  :good: .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad na pewno nie należy do tych perfekcyjnych, ale widać progres. Jest kilka błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, ale nie mam zamiaru Ci ich wytykać, mam nadzieję, że sam to w końcu skorygujesz, bo każdy uczy się na błędach. Pisz, pisz i jeszcze raz pisz, a w końcu będziesz perfekcyjny w tym, co robisz. Oczywiście plusior leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...