Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> odwolanie od unbana


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy admini  wogule macie jakies narzedzia do tego czy ktos ma czity czy nie? bo wedlug mnie to przypuszczenia nic wiecej, i to pokazuje jacy jestescie jest admin slaby , odpowiedzi od was na temat mojego tematu  , niekultularne,     ja dostalem bana za trafienie w trupie admina na schodach i slyszalem go bo biegl z dolnego , za to odrazu dal mi bana . smieszne bo adnim sie osmieszyl, i co do ssow i innych rzeczy to nigdy ich nie uzywalem ,ja tylko gram fear wiec nic innego nie jest mi potrzebne. takie traktowanie uczciwych oznacza jedno i juz z doswiadczenia wiem ze takie serwery dlugo nie przetrwaja a w mojej 14 letnim doswiadczeniem wwiem co mowie. Admin dal mi bana za nic!, i to jest fakt. Wiec nie ma co tu sie rozczulac wasza odpowiedz ze idz sobie gdzie indziej i nie dostaniesz unbana. takie zachowanie do uczciwych graczy jest niedoprzyjecia i niszczy gre bo wywala sie graczy za nic bo siedze troche na waszym serwie juz od kilku miesiecy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekulturalnie powiadasz.

 

To teraz przybliżę Ci zasady młody człowieku.

 

Dostałeś bana z powodem wstaw screeny... teraz to OD CIEBIE ZALEŻY czy dostaniesz ub czy nie. Zasady są proste. Admin zrobił Ci screeny i masz je dostarczyć, na forum jest pełno poradników jak je znaleźć i jak wstawić. Jedyna szansa na dostanie UB jest wstawienie zrobionych TOBIE screenów przez admina, no chyba że wolisz robić 100 reklam sieci. Dlatego, nikt nie da Ci ub bez screenów proste.

 

A teraz jeszcze bardziej wytłumacze:

 

Jedyna droga do dostania UB.

 

Grasz na serwerze>dostajesz bana z powodem "wstaw screeny...">zostajesz banowany>wchodzi na forum i się rejestrujesz>pakujesz pliki do rara(pliki o nazwie HalfLife00.tga i tak dalej> wrzucasz na http://zippyshare.com/ > w temacie(nawet w  tym) wypełniasz wzór i dajesz tam link do screenów>Czekasz>Wchodzi miły pan admin(obojętnie jaki) i dostajesz ub(jeśli czyste screeny)>Wracasz do gry.

 

 

 

Proste, a jak nie chcesz dostać ub to nie mamy o czym rozmawiać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede nic wypelmnial ,bo nie mam czitow i nigdy nie mialem , tak samo jak ssy , i ja wiem ,ze wy tego nie rozumiecie bo nie wiecie co to honor u was mlodych to nie wystepuje juz,  nie jestem mlodym czlowiekiem , porpostu bede sie kontaktowal z wlascicielami serwerow to bedzie najlepsze rozwiazanie bo nie bede sie tlumaczyl z niewinnosci i niech sobie admin gdzies znjdzie te ssy i zobaczy, mam to gdzies.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...