Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich 

 

Zaczne od tego że mam na imie Rafał  mam 23 lata gram głownie na serwerze zombi i to sporo czasu mu poświęcam , posiadam tam również vipa i dobre stosunki z wieloma graczami . Nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy i zawsze starałem się przestrzegać regulaminu .Dnia 16 listopada z braku innej opcji (serwery off) wszedłem na serwer Ddd2/inf  i po przegraniu kilku minut dostałem ssy dlatego niezwłocznie wszedłem na forum by udowodnić moja niewinność  , dodam że nigdy nie wstawiałem ssow dlatego przeczytałem poradnik z forum . Po długich poszukiwaniach w końcu je znalazłem , ściągnąłem irfanView i ssy przepuściłem przez niego po czym je nadpisałem (to byl moj blad)po czym spakowałem i wrzuciłem na forum .Tylko okazało się, ze dałem je w złym formacie ale starego już nie było bo nieświadomie nadpisałem te ssy :/ Myśląc że ban zostanie tylko na tym jednym serwerze napisałem że się poddaje bo i tak nie gram na dd2/inf ale ku mojemu zdziwieniu dowiedziałem się ze ban jest na wszystkich serwerach . Dlatego proszę administracje o wyrozumiałość i dobre intencje . Wynikło to z mojego braku doświadczania z tymi sprawami . Nie chce kończyć przygody z wasza siecią przez jakaś głupia pomyłkę tym bardziej że serwer zombi jest moim ulubionym serwerem . Człowiek jest tylko człowiek i czasami brakuje odpowiedniej wiedzy za co przepraszam ...

 

 

Podaje link do tematu http://multi-head.pl/topic/46102-ssy/#entry247976

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...