Skocz do zawartości
Gość

Dobry Komputer do CS:GO ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Komputer do CS:GO ?? Myślę że ten będzie się nadawał . Jak myślicie ??? 

 

 

 

Do dyspozycji 1000 zł.

 

 

 

Jeśli widzisz coś dobrego na allegro podaj link :)

 

1- http://allegro.pl/intel-core-i5-760-4gb-500gb-gtx460-hdmi-dvi-600w-i4797290783.html

 

 

 

Pobierz Najlepszego CS 1.6

Wciśnij By Pobrać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Radzę nie kupować gotowych komputerów z allegro.

 

 

 

Jaki komputer masz aktualnie? 1000zł jest bardzo małą kwotą, może dałoby się coś przełożyć z Twojego aktualnego PC.

 

Używki wchodzą w grę?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wystarczająco dobry zasilacz? Ten zasilacz jest z czarnej listy, więc raczej bym się w coś takiego nie pchała, bo jego sprawność pozostawia wiele do życzenia. Może Ci uszkodzić podzespoły, jeśli nie będziesz mieć szczęścia, a o gwarancji chyba nikt nic nie wspomniał na tej aukcji. Osobiście bałabym się włożyć taką skrzyneczkę z kabelkami i jakimiś śmieciami w środku do swojego komputera. Swoją drogą, ten zestaw nie potrzebuje takiej mocy.

 

Do tej płyty głównej też lepszego procesora nie włożysz, bo jest ona przeznaczona do serii clarkdale i lynnfield jeśli dobrze pamiętam, a te nowiutkie nie są.

 

Nie powiedziano też, jaki to dokładnie RAM.

 

Karta graficzna ujdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakoś ujdzie z tym sprzętem. Ale jakbyś chciał dobry sprzęt do gier to byś musiał włożyć więcej pieniędzy w komputer 2000-2500 zł w skrzynkę a monitor to od starego komputera podlaczasz.Myszkę i słuchawki masz :)

 

Komputer o wartości 2000-2500zł to już bardzo dobry do większości gier z maksymalnymi parametrami. A co do tego to możesz brać w CS GO 30-40 FPS maksymalnie wyciagniesz . Ja mam lapka Lenovo 2000 dałem i w GO mam 40-60 fps : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie porównuj laptopa do pc, bo między nimi jest kolosalna różnica. Z tym kompem (ale innym zasilaczem) raczej miałby więcej niż 60fps.

 

 

 

 

 

Chyba nie kupię tego komputera. Wole sobie pieniądze zostawić na prawo jazdy ;)

Więc chyba można zamknąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten już jest lepszy co wyslales :) Ale ciężko się tu zastanowić bo komputery tanie 1000zl więc mało gier pójdzie a w GO MAKS 50-70 FPS ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...