Skocz do zawartości
terrorystaa

Admin

Rekomendowane odpowiedzi

NickTerrorysta

 

Wiek: 20 lat

Doświadczenie (w byciu adminem):   Mam ogromne, poza tym nie ignoruję graczy...miałem swój serwer, oraz adminowałem tutaj- straciłem tę funkcję z braku odpowiedniej ilości czasu na serwerze.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  7-10 ( kwestia przypomnienia paru rzeczy ) 

 

Staż w CS-sie: 8 lat +/-

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Nie chciałbym ZNÓW krytykować obecnych adminów, ale zdarza się, że admin olewa sprawe :P Poza tym, było pare sytuacji, że byłem na serwie i musiałem powiadamiać obecną administrację o cziterach, nagminnym łamaniu regulaminu etc. Przyda sie ktoś ogarnięty.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Poprawiłem frekwencję. Gram często, do paru h dziennie.

Kontakt:

 

-steam: 13apostol1

 

-TS3

 

- Forum

 

 

 

game tracker : http://www.gametrack...2.40.110:27008/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przestań chłopie.

 

Po 1 Jeżeli poprawianie czasu twoim zdaniem jest siedzenie przez połowę mapy na spect to brawo..... 

 

Po 2 Admin wszystkiego nie widzi i gracz jest od tego żeby pomóc w sensie U@ zgłasza ( Łamanie regulaminu ). Admin wszystkiego nie widzi i nie da rady ogarnąć 31 osób w 30 sekund żeby je sprawdzić.

 

Po 3 Admina miałeś i szczerze nie gadaj głupot że ogarniałeś u@ bo miałeś admina za mojej kadencji a nie widziałem szczególnego spuszczania się z twojej strony nad graczami i u@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przestań chłopie.

 

Po 1 Jeżeli poprawianie czasu twoim zdaniem jest siedzenie przez połowę mapy na spect to brawo..... 

 

Po 2 Admin wszystkiego nie widzi i gracz jest od tego żeby pomóc w sensie U@ zgłasza ( Łamanie regulaminu ). Admin wszystkiego nie widzi i nie da rady ogarnąć 31 osób w 30 sekund żeby je sprawdzić.

 

Po 3 Admina miałeś i szczerze nie gadaj głupot że ogarniałeś u@ bo miałeś admina za mojej kadencji a nie widziałem szczególnego spuszczania się z twojej strony nad graczami i u@

 

 

Muszę z góry wybaczyć, za odpowiedź, ale zdarzyło mi się max 5 razy wejść na spect -AFK i to góra 5 minut. Po 2, tak masz racje, że gracze powinni pomagać, ale jeżeli są sytuacje, że ja spamuje i jest 0 rekacji to cóż...Po 3, uważam, że jak byłem adminem to u@ do mnie, ni było nigdy lekceważone. Jak masz jeszcze jakieś uwagi, napisz mi na steam. Jeszfze raz przepraszam za odp :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rowniez jestem na nie.

 

 

- wiecej jestes na spec niz grasz a jak Cie wywali ktos za brak slota to wracasz z pretensjami i zalisz sie na u@

 

 

-nie wiem czy wiesz ale u@ jest od tego zeby powiadamiac o łamaniu regulamimu i uwierz ze nie jestes jedyma osoba ktora to robi.

 

 

- na forum tez Cie nie widac.

 

 

nie pisz pod swoim podaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...