Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Moderator Ts3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Mój nick na ts3 to PiaGGo

 

2. Wiek: Mam 15 lat za 2 miesiące 16 lat 

 

3. Doświadczenie: Mam dość sporo pojęcie o ts3 ponieważ robię teamspeak3 na zamówienia więc ogarnę co i jak chce. Ogarnę każdą permissions 

 

4. Mikro (obowiązkowe): Mam mikrofon sprawny i działa. 

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Długo spędzam lecz nie byłem na tej sieci ponieważ zawsze myślałem o stara sieć dużo ludzi nie idę. Zawsze poszedłem na nowe słabe sieci i od niedawna jestem tu. Wiem nikt może na Ts3 mnie nie zna ale tu nie chodzi o znajomość tylko o znajomość ts3. Widzę że na serwerze nie ma adminów a ja czekam aż jakiś wbije chcę rangę admina nie ma chce kanał DJ|Prywatny admina nie ma :D.

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Jestem doświadczony wobec TeamSpeak3. Mam odpowiedni wiek oraz umiem się zachować. Jestem pewny że gdy dostałbym New Admina to bym nie banował bez powodu oraz będę obustronny.

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Mogę wprowadzić lepsze ikonki. Reklamę aby więcej osób wbiło na super sieć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...