Skocz do zawartości
Kristo

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Konkurs AWP

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zrobić turniej ONLY AWP Cs 1.6

 

 

 

2 najlepszych graczy którzy będę mieć najlepsze staty wygrywa, konkurs składał by się z 10 rund po 3 minuty DM i kto zdobył by największą liczbę fragów wygrywa.

 

 

 

Propozycje nagród:

 

 

 

1 miejsce: Vip / Premium na dowolnych serwerze Multi-Head na okres 2 miesięcy + ranga Premium na forum

 

 

 

2 miejsce Vip / Premium na dowolnym serwerze Multi-Head na okres 1 miesiąca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Nie ponieważ widać że serwer ma problemy z hostingiem a Ty jeszcze wyskakujesz z konkursem jak dla mnie to nie jest zbędne i jeszcze raz wielkie Nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Nie ponieważ widać że serwer ma problemy z hostingiem a Ty jeszcze wyskakujesz z konkursem jak dla mnie to nie jest zbędne i jeszcze raz wielkie Nie

 

 

Sory no ale dobija mnie ten post. Co z tego ze jest problem z hostingiem? Predzej czy pozniej problem sie rozwiąże i bedzie mozna wprowadzic, co za typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem doskonale ze MH ma problemy z hostingiem disCONNECT ale rozmawiałem z moim przyjacielem który pracuje w disconnect i powiedział mi że ten problem na dniach powinien zostać rozwiązany, więc co za problem jak serwer będzie działał w pełni to można zrobić ten konkurs

 

 

 

 

Ja jestem na Nie ponieważ widać że serwer ma problemy z hostingiem a Ty jeszcze wyskakujesz z konkursem jak dla mnie to nie jest zbędne i jeszcze raz wielkie Nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...