Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

Cześć


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam na imię Dominik. Mam 16 lat pochodzę z Sopotu. Posiadam serwer Only DD2 || INF [ DM ] I chciałbym z nim tu dołończyć bo kto by nie chciał. Posiada od reklamę na csseti na 2 gamer bosterach i teraz na wiaderku :D Myślę że miło będzie się z wami współpracowało

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o współpracy pomimo, że nie zapadła żadna decyzja wiążąca, no nieźle. Z tak kulejącą ortografią i interpunkcją masz raczej nikłe szanse, ale pozostaje mi życzyć Ci powodzenia. Witaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o współpracy pomimo, że nie zapadła żadna decyzja wiążąca, no nieźle. Z tak kulejącą ortografią i interpunkcją masz raczej nikłe szanse, ale pozostaje mi życzyć Ci powodzenia. Witaj.

Moze sie troche ogarniesz co? Kim ty tu jesteś? Od razu zakladasz, ze nie zostanie przyjęty a od Ciebie to ku*wa zalezy? Nie jestes administratorem wiec sie nie wypowiadaj w nie swoich sprawach. I wolałbym pisać z gościem co ma "kulejącą" ortografie niż z kimś takim jak ty co ma w profilu - Zainteresowania : Gwalty, Morderstwa i pobicia lub ze jesteś chamski. Dziekuje, bez pozdrowien.

 

 

A co do PiaGGo Siemaneczko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...