Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> SKarga na Ransley

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:11-11.10    14.11.12014
Nick admina/gracza, który zawinił:Ransley
Dowody:HltV na serwerze Zombi 
Świadkowie:Toksyczny Stolec
Uzasadnienie:Gracz Ransley od dłuższego czasu  łamie regulamin bez żadnych konsekwencji. Nie dość że brakuje mu jakiej kol wiek kultury to jeszcze łamie zasady fair play. Otóż gracz ten pod koniec mapy blokował przez całe 2 rundy wejście zombiakom do mojej kampy tak by nikt do mnie sie nie dostał z zombi a byłem ostatni z CT . Myślę że bardzo dużo osób może potwierdzić to że ten gracz nie gra fair , szczególnie jak nie ma adminów na serwerze . Przyznam że przez mikro troche mi pusciły nerwy ale nikt normalny by nie wytrzymał takiego zachowania . Blokował 2 całe rundy .Osobiście nic do niego nie miałem ale gdy ten z byle powodu zaczyna przez mikro obrażać to szybko zwykły człowiek traci szacunek do takiego gościa. Wiele osób ma z nim problemy... Prosze o wyciągniecie konsekwencji .



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ransley tylko daj wszystko , nie wstawiaj wycinków gdzie ja coś zrobiłem tylko wstaw całą reszte gdzie Ty z 15 razy zlamales regulamin na 3 mapach 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok juz jestem gotow rozpisac hltv z mapy zm_brambor ktora jest od 10.52 do 11.23 

 

zanim  zaczne rozpisywac to powiem tak bober mowisz ze zemna sa problemy a wiesz czemu? bo ja wole kampic samemu i dlatego ludzie za przeproszeniem sie domnie sraja ze blocze kampe ale jak widac nie dostawalem banow za kampienie to znaczy ze wykonuje cele. Ale co do ciebie pisales mi dzis ze ty znasz regulamin wiec teraz po tym rozpisaniu napisz mi ze go nadal znasz i przestrzegasz 

 

zaczniemy od 2 rundy czyli od momentu jak bober wbil na serwa czyli

 

3.57-5.16 bober jest zm jestem jedynym ct i co robi bober? kampi wie gdzie jestem bo ucieka jak dostaje oddemnie 2 hity i czeka do konca rundy. czyli widac kto zacza kampic 1 ja czy bober a jak pytalem sie czemu tyle czasu mu zajelo wejscie domnie to co mi odpisal? "szukalem ciebie" sory ale nie grasz 1 raz ze nie wiesz jak znalesc mnie i mapa nie jest wielka widziales gdzie biegna inne zm wiec gdybys  chcial to bys wbil spokojnie z 4 razy przez ten czas ale pewnie bys padl wiec wolales kampic i miec wymowke.

 

teraz 2 moment 16.40-17.20 bober buguje mnie przez rure rozwalajac mi kamizelke bo glowa wystaje i nie ze to przypadek bo nawet wali 2 bomby aby mnie przyblizylo i prubuje lapac dalej przez sciane co widac ze gracz robil to umyslnie a nie przez przypadek.

 

3 przypadek 18.37-19.07 jest runda snipervs asasin gracz kampiac ubija 2 asasinow i po tym jak toksyczny mowi aby schodzil schodzi co jest karane banem kampienie.

 

 

 

 

 

A teraz co do mnie ja nie bede zaprzeczal ze kampilem ale ja to pisalem w grze dla bobera ze zrobie tak jak on mi czyli kampil specialnie i bloczyl widac na hltv kto zaczol to. Wiec jak moge sie przyznac ze zlamalem regulamin specialnie bo bober mnie do tego sprowokowal robiac takie cuda.

 

 

 

Podsumujmy Bober zlamal kilka zasad regulaminu w 1 mape ale jak on to mowil on zna regulamin i jak wbil na serwa gyven to co pisal ja zawsze wbijam sam admin gyver to widzial wiec niech gracz bober to jeszcze raz napisze ze on zawsze wbija a nie tylko jak jest admin albo ze ja go do tego sprowokowalem bo to on 1 kampil i mnie sprowokowal. 

 

A zapomnialem dodac jeszcze ze gracz na say mnie wyzywal od dekli i podobnych wyzwisk co na hltv nie znalazlem dokladnie bo niemam teraz tyle czasu aby kazda minute sprawdzic i podac ale jak gyven bedzie ogladal hltv to pewnie znajdzie jego wyzwiska na say w moim kierunku. I to tyle narazie jak beda jakies watpliwosci to po 22 bede to wbije na forum i wyjasnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a zapomnialem dodac jeszcze jedno ty bober mowiles ze mam slaba kulture ale powiedz mi wyzywam graczy? zaden admin i gracz tego nie powie to tak nie robie nie raz dostaje bombe specialnie albo urzyja szalone zombi aby mnie zlapac i nie wyzywam bo to tylko gra. Mowisz ze mam slaba kulture tylko dlatego ze blokuje graczy jako ct bo wole kampic samemu ale to nic nie znaczy to znaczy ze wole grac samemu niz z innymi co nie ogarniaja i tak robi sporo osob. wiec albo kazdy kto bloczy jako ct nie ma kultury albo daj mi dowod np wyzywiska. Bo ty to co innego wyzywal mnie na say wiec jak ktos z nas 2 nie ma kultury to jestes nim ty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ransley widzę że się dobrze naprodukowałeś ale pominąłeś ważny fakt . Mianowicie że gdy wbiłem na serwer zostało może 20 sekund do końca rundy w tym czasie nominowałem mapy by można było zagrać coś lepszego i w te 20 sekund nawet bym do Ciebie nie  doszedł ,a Ty od razu wyskoczyłeś na mnie z japą że ja taki i taki a później grałeś już tylko po to by uprzykrzyć mi życie . Gdy zaczęła się nowa runda skampiłem się dobrze , kupiłem sobie 2 lasery i zostałem sam na mapie a Ty wyszedłeś po drabince i blokowałeś przejście zm by nikt do mnie nie wbijał także nie zgrywaj takiego niewiniątka bo nim nie jesteś i uważam że to Ty zacząłeś cały ten cyrk bo ja nie zrobiłem nic co by mogło Cię sprowokować w 20 sekund ostatniej rundy , tylko nominowałem 2 czy 3 mapy , na hltv zresztą kto będzie chciał to znajdzie potwierdzenie w moich słowach . Dopiero po tym twoim uprzykrzaniu mi gry to i ja zacząłem  próbować uprzykrzyć ją Tobie bo nie pozwolę sobie na takie zachowania szczególnie gdy nie ma admina na serwerze. Nawet kilku graczy pisało że blokujesz dostęp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...