Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> skarga na admina dupadupadupadupa

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: teraz

 

Nick admina/gracza, który zawinił: dupadupadupadupa

 

Dowody: HLTV

 

Świadkowie: wszyscy co grali

 

Uzasadnienie: admin nie umie zbanowac 2 cheaterow, banuje kogo popadnie, ja nie wiem skad tacy ludzie adminy maja

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę właśnie powody banów "WYKUR***", "wyjdź śmieciu" oraz "zaraz ty klekniesz". Za takie powody admin dostaje już teraz ostrzeżenie do działu admin. Proszę o opiekuna dodanie punktu.

 

 

 

Pomimo tego czekam na wyjaśnienia ze strony admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie stójcie bogacz dostaniesz ub nie martw się a co do tych banów to cziter wchodzi nagle ma naprzykłąd taki sam nick jak ja i ip takie samo i gdy admin banuje czitera wtedy i ja dostaje bana zrozumiecie to ?  wejdzccie do działu skargi i problemy i przeczytajcie co jest napisane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego

 

Nie "wrobisz" mnie w coś takiego

 

To, że pewien niedobry człowiek podszywał się pod każdego po kolei i czitował to nie moja wina. Nie banowałem niewinnych graczy,a TYLKO I WYŁĄCZNIE JEGO.

 

Niecodzienna sytuacja. Na gracza... czy tam graczy, (sam nie wiem, czy był jeden, czy kilku) ban działał tak jak kick.

 

 

 

 

 

@edit

 

A co do powodów- przyznaję się. Ale zwyczajnie nie wytrzymałem już nerwowo, gdy on cały czas wracał, czitował, obrażał mnie i moją mamę :)

 

 

 

@@edit

 

"zaraz ty klekniesz" było odpowiedzią na to, co skierował do mojej mamy- a czego nie mam zamiaru tu pisać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin dupadupadupadupa ma rację, nie wiem wgl skąd takie wielkie problemy... Trudno dostałeś bana jest forum napisz opisz dostaniesz unbana, a nie wyzywasz adminów od nieogarów... Czit nawet podszywał się pod moje dane i obrażał i spamował jakoś z tym problemu nie mam.

 

 

Zdarzyła się taka sytuacja? Trudno....

 

 

Dobrze, że Ty potrafisz zbanować dwóch graczy a tak naprawdę nie wiemy ilu ich było ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...