Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Tajemniczy Pan Patryk w wywiadzie!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]@Patryczek^^ - krótko mówiąc jeden z administratorów serwera DD2+DM. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Patryku, który zdecydowanie uważa się za tajemniczego mężczyznę to serdecznie zachęcam do przeczytania poniższego wywiadu![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj, z tej strony Magdalena. Miło mi przeprowadzić z Tobą wywiad. Na początek opowiedz coś o sobie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam. Mam na imię Patryk i mam 18 lat. Hmm powiedzieć coś o sobie, powiem w skrócie. Lubie sport dokładnie piłka nożna, piłka ręczna. Lubie przebywać w towarzystwie dziewczyn xDD. Hmm co by tu dodać. Myślę, że jestem miłą osobą kompetentną, wyrozumiałą, żartobliwą dogaduje się z ludźmi bez problemów. Myślę, że to tyle co do mojej skromnej osoby. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Piłka nożna - grasz w jakimś klubie?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jeśli byłem w Polsce to tak :). Chodzi dokładnie o piłkę nożną to grałem w klubie UKS TOP 54. Teraz gdy wyjechałem do Anglii trochę się zmieniło, bo to już nie gra w klubie, lecz zwykłe boisko z kolegami tak tylko dla relaksu. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, czyli teraz po prostu grasz dla przyjemności. Mówisz, że mieszkasz w Anglii. Powiedz jak tam żyjesz? Podoba Ci się?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem tak. Przed wyjazdem myślałem, że Anglia to jakiś świetny kraj, a co się okazało, że wcale nie jest tak kolorowa jak mi się wydawało. Bynajmniej w tym mieście gdzie mieszkam, ale zwiedziłem już takie miasta jak: Manchester, Liverpool, Londyn no i w tych miastach to już jest na co popatrzeć :). Piękne budynki, super centra handlowe :). Co do tego jak się żyje w Anglii to powiem, że super. Dobre zarobki to znaczy chodzi mi o to, że nie ma czegoś takiego jak w Polsce, że wypłata pierwszego dnia w miesiącu, a wydasz to w tydzień i później się martwisz jak dotrwać do 1  :P. Tutaj wypłata jest co tydzień i nawet jeśli brakuje pieniędzy w środę to wiesz że już w czwartek wypłata! Można powiedzieć zero stresów :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Coś na temat zarobków za granicą słyszałam :). Gdzie jest lepsze życie Twoim zdaniem? W Polsce czy jednak za granicą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm tutaj jest ciężkie troszeczkę pytanie, ale moim zdaniem lepsze życie jest za granicą zero smutków, zero złości :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałam znać Twoją odpowiedź, bo możliwe, że w przyszłości też będę wyjeżdżać za granicę. Parę zdań wcześniej wspomniałeś o dobrych zarobkach czyli rozumuje, że pracujesz. Coś o swojej pracy możesz Nam powiedzieć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Coś o mojej pracy... Pracuje przez Agencje pracy, bo w Angli coś takiego funkcjonuje, że idziesz do agencji oni Ci dają testy angielskiego jeśli jesteś Polakiem/Polką i wypełniasz. Jeśli zdasz, biorą numer telefonu i dzwonią :). Co do mojej pracy... Pracuje w fabryce gdzie się pakuje takie produkty jak: chipsy, jogurty, cukierki i z tego miejsca pozdrawiam nynka, bo ciągle mnie karci o to, żeby mu cukierki przywieźć  :D. Przywiozę przywiozę :). Trochę odbiegłem od tematu. Aktualnie przebywam na stanowisku Liniowego przy cukierkach tzn stoję przez 10 godzin w miejscu. Jedzie sobie linia i do każdego boksu muszę wrzucić 3 cukierki xD. Praca nie jest ciężka lecz powiedziałbym, że monotonna :). Da się przeżyć, aby tylko płacili :). To chyba tyle z mojej strony co do pracy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to ładnie, ale z doświadczenia wiem, że stanie w miejscu i to jeszcze przez 10 godzin jest ciężkie. Mam rację?

[/align]

 

[align=center]Sama byłam ekspedientką w sklepie kosmetycznym i musiałam stać praktycznie cały czas przez 8 godzin, więc wiem jak to jest.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]TAK! Masz rację, trochę to męczące jak się stoi w miejscu, szczególnie w takiej pozycji jak ja stoję, że głowa w dole cały czas, trochę szyja boli. Na szczęście jestem wytrzymały i daje rade, ale w końcu po to są przerwy w pracy, żeby odpocząć :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgadza się. Powiedz Nam czy masz może jakieś marzenia w życiu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moje jedyne marzenie w życiu to się ustatkować tak, aby w ogóle nie pracować xDD. Może wygrać w totka  :P. Jeszcze mam na pewno marzenie spędzenia reszty życia u boku dziewczyny w jakimś ciepłym kraju, na przykład - Hawaje :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę, żeby Ci się to marzenie spełniło. Co do totka to raczej nie miej nadziei. Musiałoby Ci się na prawdę dużo poszczęścić.

[/align]

 

[align=center]Przejdźmy teraz w świat muzyki. Jakiego rodzaju słuchasz i dlaczego akurat ten gatunek należy do jednego z Twoich ulubionych?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm... Co do gatunku to stanowczo Rap czy jak kto woli Hip-Hop. Dlaczego akurat ten gatunek to nie odpowiem dokładnie na to pytanie. Po prostu to już od dziecka mam. Zaczęło się od mojego brata :). Moim królem rapu na na 100000000000000000000% jest [śp] 2Pac. Jego pełne imię brzmi Tupac Amaru Shakur i jest to bez wątpienia król rapu :). Ogólnie słucham Amerykańskiego rapu, ale tak to podchodzi Eminem i jego styl mnie powala na kolana  :P. Później dalszy ciąg 50Cent - jego styl oraz flą mnie też powala i na pewno do moich ulubieńców zalicza się Snoop Doog - ten koleś bije rekordy i jego teledyski jak się ogląda normalnie rewelacyjnie :). Wracając do Eminema z tego miejsca pozdrawiam Malu, bo zauważyłem, że też go lubisz i słuchasz, więc wiesz co się czuje odpływając w jego muzyce xD. Hmm, coś o Polskim HIP-Hopie... Ogólnie preferuje troszeczkę starsze zespoły typu Molesta, Paktofonika, coś z tych co podbijają teraz na scenę. Na pewno moją pierwszą trójką świętą że tak powiem są 1 MIEJSCE Kali - jego flą i to jak wchodzi w bit to jest nie do opisania, 2 miejsce Tede - ten człowiek po prostu zasługuje na szacunek. Wszyscy mówią, że jest piz*ą i w ogóle to co mówią to powiem tyle, że nie mają racji. Ten człowiek po prostu jaki tekst nie napisze to jest przezajeb**** no xD. 3 miejsce jest to stanowczo Borixon - po takich problemach jakich miał i wyszedł teraz robi miazgę ze sceny :). To tyle co do mojej muzyki :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super, ja też bardzo lubię słuchać rapu.

[/align]

 

[align=center]Podrzuciłbyś jeden ze swoich ulubionych kawałków?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście proszę Króla rapu :).

[/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center]Teledysk ma bardzo słabą jakość, ponieważ Tupac zmarł w 1996r, więc nie ma co się dziwić. Wtedy nie mieli jakiś dobrych kamer jak my teraz, że w telefonie 16 mpx  :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nutka pierwsza klasa. Teraz będę zadawać Ci krótkie pytania, a Ty odpowiadasz.

[/align]

 

[align=center]FFA czy Only DD2?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Only DD2.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]M4 czy AK?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]M4.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Brunetka czy blondynka?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Brunetka <3.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pepsi czy Cola?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pepsi.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niebieski czy zielony?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niebieski.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kot czy pies?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pies.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]CS czy Tibia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]CS!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję za odpowiedzi. Ostatnim tematem w wywiadzie będzie nasze wspaniałe MH. Jak się tutaj znalazłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moja Przygoda zaczęła się bardzo dawno temu, za siedmioma górami i za siedmioma morzami  :D. Nie no żarcik taki. Jeśli chodzi o serwery MH to zaczęło się to jakieś 2 może 3 lata temu. Kolega podał IP i przybyłem. Pograłem może z 2 tygodnie pod nickiem OrientujSie (może ktoś pamięta w co wątpię). Później miałem przerwę dosyć długą i wróciłem jakoś na początku czerwca 2014r. Wtedy powróciłem na serwer również pod innym nickiem - KARAT NAPAL BUCHA, później zmieniłem nick na | RG | `DarkS!d3 :> czyli na obecny, pograłem około dwóch miesięcy i się w końcu zarejestrowałem na forum. Tak zostało do tej pory : ).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Podoba Ci się u nas? Za co cenisz MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, podoba mi się u Was i to bardzo :). Cenie sobie MH za wyrozumiałych ludzi, za to, że są pomocni no i chyba tyle starczy :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co powiesz o wyższej administracji?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co mogę powiedzieć o wyższej Administracji... Chyba nic nie powiem, bo nie chcę obrazić czy coś w tym stylu. Z żadnym nie miałem jeszcze styczności, w ogóle nie rozmawialiśmy itp, więc nie mogę tu nic powiedzieć. Jedyne co mogę dodać, że na pewno zasługujecie na ogromny szacunek, bo odwalacie kawał dobrej roboty : ). To będzie tyle ode mnie :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Administracja na MH jest świetna, trzeba ją szanować :). Co spowodowało, że zdecydowałeś się złożyć podanie na administratora DD2+DM?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moim powodem złożenia podania na administratora było to, że chciałem pomóc w ogarnięciu cziterów i podtrzymanie kultury na serwerze :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Praktycznie jak dobre 70% osób z nas, podobne powody. Wspomniałeś, że grasz pod nickiem " | RG | `DarkS!d3 :>". Ciekawi mnie dlaczego wybrałeś akurat taki nick, skąd się wziął?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dlaczego taki Nick? Hmm to proste - lubię ciemność, czaszki i śmierć xD. Nie no żarcik. Właściwie to chciałem coś w stylu ciemna strona mocy, ale wyszło ciemna strona po tłumaczeniu na angielski darkside i dodałem | RG | czyli Reality-Gaming.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe. Napisz Nam jeszcze czy na sieci jest osoba, którą na prawdę szanujesz lub możesz nazwać bardzo dobrym kolegą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Właściwie to tak, nawet jest kilka takich osób: Taka Pani Danke:*, nie wiem czy znasz xD, oczywiście nynek, kanon, no i proxx, który odszedł :c. Właściwe zapomniałem o sk@lpel, jego bym mógł nazwać nie dobrym kolegą lecz moją pocieszną mordeczką :). Pomocny z poczuciem humoru i w ogóle jest gitarka!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne, że znam xD. Dobrze, że masz dobrych kolegów.

[/align]

 

[align=center]Będziemy kończyć nasz wywiad. Na koniec chciałbyś może coś dodać od siebie lub kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak. Dodam od siebie, że strasznie się stresowałem podczas tego wywiadu  :D. Ciekawe kto mi teraz papierosy odkupi?  :P. Danke szykuj 5 funtów xD. Ogólnie chciałbym pozdrowić całą serwerownie MH, Pozdro mordeczki i pamiętajcie 2Pac na zawsze król rapu! :). To tyle, dziękuje!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie było czym się stresować, odpowiedzi wyszły Ci bardzo dobrze i były dość długie, a to już wielki plus (oczywiście to tylko moje zdanie)! To ja Ci bardzo dziękuję za wywiad i do zobaczenia na serwerze!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No hej :).

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pierwszy raz Cię gościu widzę...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

xD xD xD

 

 

 

 

 

Wywiadzik spoko :D Trochę krótki ^ ^

 

Dzięki, że o mnie wspomniałeś! :)

 

 

 

 

 

 

 

PS. Ja cały czas czekam na cukierki :D

 

 

 tak wiem pamiętam dlatego o tobie wspomniałem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz rację, Tupac był i będzie królem rapu. Lecz zgodzisz się też ze mną, że Eminem jest Bogiem rapu ;) Dzięki za pozdrowienia i propsy za króla :good: Ps. Ja Eminema nie lubię, to coś mocniejszego ponieważ On zmienił moje życie :) Wywiadzik bardzo fajny :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Masz rację, Tupac był i będzie królem rapu. Lecz zgodzisz się też ze mną, że Eminem jest Bogiem rapu ;) Dzięki za pozdrowienia i propsy za króla :good: Ps. Ja Eminema nie lubię, to coś mocniejszego ponieważ On zmienił moje życie :) Wywiadzik bardzo fajny :P

 

 

 tak oczywiście teraz eminem panuje jesli chodzi o Amerykański rap :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Danke jestem w dużym szoku jak od wywiadu ze mną się rozwinęłaś. Czytam, czytam, czytam i oczom nie wierze :) Wywiadzik na najwyższym poziomie. Miło się go czyta i przykuwa uwagę. Rzadko chwalę osobę z którą jest wywiad,ale Patryczek^^ widać się przyłożył do tego. Twórcze i w miarę zwięzłe odpowiedzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Danke jestem w dużym szoku jak od wywiadu ze mną się rozwinęłaś. Czytam, czytam, czytam i oczom nie wierze :) Wywiadzik na najwyższym poziomie. Miło się go czyta i przykuwa uwagę. Rzadko chwalę osobę z którą jest wywiad,ale Patryczek^^ widać się przyłożył do tego. Twórcze i w miarę zwięzłe odpowiedzi.

 

 

  a dzięki dzięki :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Danke Twój ostatni jest bardzo ciekawy, przyjemnie mi się to czytało, wszystko było na miejscu nie za długi i nie za krótki. Twoje wywiady są coraz ciekawsze i interesujące, a te suchary, który piszesz na koniec wywiadu są już nie potrzebne, ponieważ bez nich i tak jest bardzo ciekawy wywiad. Oby tak dalej :)

 

 

 

Plusik za wywiad leci :)

 

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...