Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie do UBT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KamilC13 aka. Ch*j Cie to?

Wiek: 20

Data rejestracji na forum: 21 maj 2014

Czas spędzony na forum: 9 Dni i 5 godzin

Doświadczenie w ocenianiu: Sądzę że jest, ponieważ w większości osób jakie zbanowałem 8 na 10 okazało się że grają nie czysto.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Owszem, prowadziłem swoje sieci jak i również miałem dostęp do amxbans przy poprzedniej sieci serwerów na której grałem.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na forum nie, lecz na serwerze tak. I są to bany wygasłe :)

Dlaczego Ty?: Myślę że będę dobrze sprawował się przy tej funkcji. Jestem sumienny jak i dokładny.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Czasami sporo, a czasami siedzę w robocie od 9 do 17. Ale potem staram się to uzupełnić i siedzę sobie przeglądając tematy z ss'ami lecz nie tylko.

Dwumiesięczny staż jako Admin: Tak, nawet większy niż Dwumiesięczny :)

Coś od siebie: No co ja tutaj mogę wyskrobać, raczej nic ciekawego o sobie nie powiem. Zwykły mechanik, jak i admin :D Humoru odrobinkę posiadam, myślę że źle nie będzie :D




Mam nadzieję że spiszę się na miejscu UBT :) Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, pozdrawiam :) 



PS. Kontaktować się ze mną można za pomocą pw lub steam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...