Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwolanie !!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: SlivQ

Godzina, data zdarzenia: teraz

Mapa: dd2 + dm

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 2608203

Uzasadnienie: No to tak Grałem sobie na dd2 + dm wbilo kilku czitów i jeden z nich mial nick podobny do mojego była inna tylko 1 literka a admin zbanował mnie a nie czitera proszę o UB macie hltv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chce pogratulować adminowi za to , że grał sobie cziter , ja trochę poprzeklinałem na admina i mi prędzej dał bana niż cziterowi a wiele razy pisałem na u@ ... Lepiej dać temu co przkelina niż cziterowi , pozdro ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to sie przyznaja przeklinałem na admina, hahaha skurwysyny podłe. Grać tak jak teraz i plakac ze czity bija, tak bedzie caly czas bo admini w dupach maja serwer graja jak im sie podoba. a dziecinada na serwerze szaleje. aby tak dalej. A gratulacje to mozecie podac adonai za to ze nie ma wyrozumialosci co do sytuacji na serwerze, gdybyscie wbijali czesciej na serwer  wiedzieli byscie co sie dzieje a nie szpanerstwo na forum na maxa a na serwer wyjebane. Nie pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak taka sytuacja zaistniała i wczoraj już był post podobny dwóch graczy zbanowałem przez przypadek co do rogera nie pisz mi na u@ admin ty kur** bo to nie na miejscu wiadomo ze nie zbanuje wszystkim jednym kliknięciem musze wejśc na spect zobaczyć i wtedy dopiro ban a ty mi spamujesz szybciej szybciej myślisz że to tako hop do przodu ? silvq przepraszam że przez przypadek wlepiłem ci bana. mój błąd bo ten cziter co latał ciagle zmieniał nick i mogłem przez przypadek tobie dać bana tak jak jeszcze innemu graczaowi wczoraj. z góry przepraszam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...