Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Skarga na | RG | `DarkS!d3 :>

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi:

 

Data i godzina: 20:31 11.11.14r

 

Nick admina/gracza, który zawinił: | RG | `DarkS!d3 :>

Dowody: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=65347

Świadkowie: gracze aktualnie grający na serwerze DD2+DM

 

Uzasadnienie: Nie byłem odpalony a admin mnie zbanował za czitowanie zamiast zrobić screeny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam, chwilę po tym jak ja dostałem screeny gracz ten dostał bana za czity. Wiem, że na 100% nie czitował, ponieważ znam go z reala ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak po 1 nie mam demka po 2 mogłem ci dać bana przez przypadek wiesz jakie zamieszanie przed chwilą było na serwerze ciągle czit wchodził pod innym nickiem i zamiast go zbanowac mogłem ciebie. za co cię serdecznie przepraszam z góry :) naprawde mogłem ciebie zbanowac przez przypadek bo próbowałem co chwile banować tego odpaleńca jednego aż już nie ogarniałem i napisałem do adonai . jeszcze raz przepraszam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro wchodził pod innym nickiem to można dać bana na IP. A z tego co wiem to do każdego bana trzeba robić demko, ale nie jestem pewien.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wlasnie go się nie dało zbanowac próbowałem ale sobie nie radziłem. zawołałem adonai i po sprawie . NezeroX przepraszam cię ponownie ale nie wiem czy wiesz jak to jest jak aim lata i nagle na serwerze chaos spam u@ przezm ikro banuj banuj banuj i przez pośpieszanie się dałem bana tobie. ale ci mówie że to pomyłka jeśli to wszystko to poprosze o zamknięcie tematu i danie ub dla gracza Nezrox

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...