Skocz do zawartości
Atnam

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Admin Niron banuje wszystkich!

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi:

 

Data i godzina:18:24 wbiłem na serwer 18:27/8 dostałem bana 

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Admin Niron 

 

Dowody:Admin zbanował mnie za OBRAZE jak nikogo nie obraziłem moge dac cały wycinek z konsoli po 2 pisałem adminowi żeby łapał sie za cziterów a nie za błąchostki to nazwał mnie dzieciakiem.. 

 

Świadkowie:Gracze 

 

Uzasadnienie:Admin banuje wszystkich za niby czity i obraze dał 1 graczowi powód sam ejsteś dziw** a mi za obrazę prosze o pokazanie mi przynajmniej 3 screnshotów na których jest mój nick i że ja obrażam moge dać cały wycinek z konsoli..Wojtas czy jakoś tak napisał że na atmana bana spytałem za co a on nie odpowiedział więc napisałem że gram ok 1 miesiac na serwerze i znam swe prawa i że złapałem dużo cziterów i za to ban? a o to dowód że tak pisałem 

 

 

 

Dowód http://www56.zippyshare.com/v/96983346/file.html

 

Prosze amdina o pokazanie demek z cziterami i ssami gdzie niby obraziłem przez te 4 min gry 

 

Prosze o ukaranie tego admina jak najmocniej.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak tylko szkoda ze na demku nie widac co piszecie na U@ wieć teraz jak mam udowodnic co? Prosze o aquac lub n-ty dzien o logi z serwera z godziny 18:00 do 19:00 bo nie beda mnie dzieci wyzywać i plakac na forum za bany. w dodatku wyzywac moja matke gnoje

 

 

 

 

 

 

 

https://www.sendspace.com/file/7e45hn     <<<<<<< za darmo banowalem? obejrzyjcie. Tylko nie widac co ferdziu biedne dziecko pisze, na U@ wiec mozna poplakac teraz na forum. Z reszta wielu graczy obrazało moja matke

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chłopie o 18:24 wbiłem na serwa bo o 18:15 wróciłem do domu więc mi nie wmawiaj po 2 dawaj screnshoty niby że widać coś na u@ :) powinieneś myśleć wcześniej niż dawać bana.. I ja do twoich rodziców nic nie mam ani nie wyzywałem.. CO na początku zrobiłęm to sie kulturalnie przywitałem.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jam mam dac ci screeny skoro CS'a offline mam co? Dobry jestes prowokator. 1 wyzywasz potem składasz skarge że ty jestes niewinny, jesteś żałosny. Prosze H@ o wyciagniecie logów z serwera i zobaczymy co pisałeś, bo na demku niema admin czata widocznego i nie widac co piszecie. a po 2 jakbym miał robić każdemy screeny bo ktos wyzwał to nie zdazyl bym kazdego nagrodzic. Ale ty musiałeś sie spłakać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem po stronie Niron'a, jak można obrażać czyjąś matkę? Zrobiłam wam coś jego mamuśka? Jak najbardziej zgadzam się z nironem, jest to ewidentna bezczelność i brak kultury z waszej strony. 

 

 

 

Admin dobrze postąpił banując te osoby.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze jest na tyle bezczelny że skarge napisał. To trzeba mieć tupet. Jeżeli nikt do tej sprawy nie podejdzie na poważnie rezygnuje z funkcji admina, bo nie bede zbierać wyzwisk na moja rodzine, matke, ojca za to ze ktos lata odpalony na serwerze i trzeba chwile czasu zeby go sprawdzic i wcisnac mu bana, ale co tam dzieci to nic nie interesuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...