Skocz do zawartości
NOSTRA

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam wszystkim :) Mam problem jak sie okazuje.Od ok pół roku jak nie lepiej zauwazylem,ze nikt nic nie gada na serverze ani mnie rowniez nie slychac.Myslalem,ze tak byc powinno na serverze jest wylaczone mikro zeby dzieci nie krzyczaly :) Okazuje sie,ze mam MUTE 

 

Nie mam pojecia dlaczego bo  w sumie malo rozmawiam przez mikro a czesciej pisze.Moze jest ktos kto wie cos na ten temat.Moze,ktorys z adminow dal przypadkiem?niewiem nigdy nie dre sie przez mikro bo sam tego nie lubie.Gdyby nie kolezanka z servera to gral bym tak dalej bo jakos mi to strasznie nie przeszkadza ale chociaz przydatne jest to jak ktos podje info po smierci  :) bo raczej malo kto pisze i zapewne mówi przez mikro a ja tgo nie slysze i sie wsciekam :/  Obadajcie moja sprawe. Dziekuje Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


probowales szperac w configu? mozliwe ze to jest problem poszukaj na googlach wszystkich opcji z voice talk albo zrob nowe cfg i sprawdz czy dziala,ewentualnie na nieslyszenie reszty graczy moze zadzialac voice enable 1 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat do zamkniecia :) 

 

 

 

Rozwiązanie: W foolderze cstrike znajdowal sie plik voice_ban dt. niewiem co to jest ale przykulo to moja uwage i skasowalem to,jednak po wlaczeniu cs-a i wylaczeniu dalej to sie pojawialo.Zrobilem reinstalacje cs-a i dalej to samo. CS 1.6 V52 z jakiegos forum wersja ala' STEAM tylko taka franca,ze sie aktualizowala a jak wiecie kiedys byly ztym problemy bodajze w 2013r i wszyscy sie wsciekali na cs-a czy to Steam czy NS  i jedni i drudzy siebie nie slyszeli.To gowno zaktualizowalo mi cos jakies pol roku temu i na nieswiadomce tak gralem :D  Stara dobra wersja CS 1.6 patch V32 rozwiazuje sprawe na zawsze.Niema tego pliku i wszystko dziala miodzio. Dzieki tam Panowie za odpowiedzi wyzej.Pozdrawiam. CLOSE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...