Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Ts3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Smyku

 

2. Wiek: 16

 

3. Doświadczenie: Byłem już tutaj moderatorem lecz musiałem zrezygnować bo brakowało czasu, ale to było już jakiś czas temu.

 

4. Mikro (obowiązkowe):Jest

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3:1h-4h zależy jaki dzień

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Byłem już moderatorem i nie było na mnie skarg myślę, że pomagałem bardzo dużo.

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Dużą pomoc, miłą atmosfere i co tylko jeszcze będe mógł.

 

 

 

 

 

citkos mam juz za sobą:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na duże TAK. Kolega bardzo ogarnięty i to już kolejne jego podanie, mam nadzieję, że tym razem ci się uda.

 

 

Adonai proszę... Nigdy nie widziałem Ciebie na ts'ie(a jestem bardzo często) a się wypowiadasz. Co do podania jestem bardziej w stronę tak. Ogarnięty, rozmowny, tylko aktywność popraw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, Smyku...o ile przyjmując Twoje podanie te kilka miesięcy temu nie mieliśmy żadnych wątpliwości, tak teraz mam wrażenie, że Twoje zaangażowanie w życie sieci ograniczyło się do gry na serwerze (nawiasem mówiąc niezbyt imponująca frekwencja). Trochę więcej od siebie. Nasze wymagania to nie tylko staż na sieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...