Skocz do zawartości
Reprezentant

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie na Posadę Moderatora Ts3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Reprezentant

 

2. Wiek: 18

 

3. Doświadczenie: Kiedyś tam byłem moderatorem, x-lat temu.

 

4. Mikro (obowiązkowe): Jest.

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: 2-3h

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Jestem prawie codziennie na ts, potrafię robić kanały i te podstawowe rzeczy, co prawda za dużo nie potrafię lecz z biegiem czasu się nauczę jak będę miał taką możliwość. Po za tym na tą posadę myślę , że takie doświadczenie wystarczy . :)

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Miła atmosferę , pomoc innym użytkownikom , a przede wszystkim kulturę. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś z nami już sporo czasu, jednak z ts'a kojarzysz mi się z wyciszonym mikrofonem lub programem do zmiany głosu. Praktycznie nic o Tobie nie wiemy. W podaniach miewałeś lat 14 jak i 18 z tego co pamiętam. Nie mam pewności czy Cię w ogóle słyszałem. Miałeś też słabsze momenty na naszej sieci, a takie w szczególności są przeze mnie pamiętane. Podobnie jak napisałem chłopakom - więcej od siebie. Czasem trzeba wyróżnić się z tłumu w pozytywnym słowa znaczeniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...