Skocz do zawartości
NJU

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie na ADMA N1U

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NIU

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): byłem adminem na inncyh sieciach, a także tutaj, lecz musiałem zrezygnować ze względów na problemy techniczne z komputerem, które już wyeliminowałem:)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: około 6 lat

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: Jestem uczciwym człowiekiem, który chce pomóc administracji servera pilnować porządku na serverze, oraz pomagać innym graczom :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dziennie siedzę minimum 3 godziny.

Kontakt:GG- 31137075, Steam- N1U

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%27N1U/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak. Wszystko się zgadza:

 

-wiek

 

-steam

 

-godziny

 

-amxx

 

-gt

 

Kulturalny nie wyzywa/przezywa miał adma więc nie ma żadnych przeciwwskazań.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sniperku.. widze, że spory prywatne wolisz załatwiać na forum, bo sobie sam poradzić nie możesz.. ajaj wielka szkoda. A napisałem to, do gościa z mojej drużyny który mnie zblokował piaskami, gdybym nawet Ci napisał na u@ o nim, to byś nie zareagował bo wiadomo jak baaaaardzo Ty mnie lubisz i jak ja Ciebie. Tyle z mojej strony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pora napisać posta. :D:D

 

 

N1u dobra dusza, ogarnie na luzie. Znowu nie mowcie jak Armin ma trudni czy coś.. Jak ktoś sobie zmieni język amxmodmenu na polskie to ja nie wiem w czym problem.. Każdy ogarnie, a tym bardziej juz doświadczony koleś

 

Co do podania.

 

Jestem na taj, bo co innego mam napisać. Chłopak jest sympatyczny i ogarnie wszystko, a jak się człowiek trochę pod denerwuje to każdemu jakiś wulgar wyleci.

 

tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...